Serwis motocyklowy

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Kulpas
Rekrut
Posty: 25
Rejestracja: pt sie 21, 2020 6:53 am
Imię: Tomasz
Marka motocykla: HONDA
Model: VARADERO 125 XL
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Stanica

Serwis motocyklowy

#1 Post autor: Kulpas »

Witam kolegów i koleżanki. Podczas mojej ostatniej wycieczki małym viadrem na wtrysku 20km od domu coś zazgrzytało w motorze i motor zgasł. Nie dało się go odpalić, więc telefon do teścia i motocykl wrócił na przyczepce do domu. Sprawdziłem napięcie na aku (ponad 12.6V), olej poziom MAX, płyn chłodniczy poziom MAX. Po przekręceniu kluczyka zapalają się wszystkie kontrolki, a po naciśnięciu startera rozrusznik nawet nie zagada, gasną wszystkie kontrolki i zapalają się na nowo.
Powiedźcie gdzie na Śląsku okolice Gliwic mogę oddać motocykl w dobre ręce, gdzie zdiagnozują usterkę i naprawią motocykl dając gwarancję na naprawę?
Przeglądałem zarówno allegro jak i olx i niestety nie znalazłem ani jednego silnika 125XL na wtrysku, są ale tylko na gaźniku. Jeśli okaże się najgorszy scenariusz to najprawdopodobniej będę chciał zrobić remont generalny silnika niż kupić używany (nieznany stan techniczny i przebieg).
A gdy zdecyduję się na remont to chyba odrazu zakupię zestaw do konwersji na 170ccm.
Czekam na namiary polecanych i znających się na rzeczy warsztatów na Śląsku.
Z góry dziękuję za pomoc.

konfiguracion
Uczy się jeździć
Posty: 54
Rejestracja: pt wrz 27, 2019 5:30 am
Imię: Rafał
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero xl 1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Szerokość: 50.3273800° Długość: 19.0290100°

Re: Serwis motocyklowy

#2 Post autor: konfiguracion »

Cześć kolega z polecenia oddał motocykl tutaj i jest zadowolony. Tombenz. Naprawy powypadkowe samochodów i motocykli
Trasa
Zapisz
5,0
11 opinii z Google
Warsztat samochodowy, Katowice
Adres: Siemianowicka 42, 40-301 Katowice
Telefon: 508 844 404

Sielczak
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 10
Rejestracja: śr lip 29, 2020 9:30 pm
Imię: Zibi
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis motocyklowy

#3 Post autor: Sielczak »

Może ktoś zna elektryka w okolicy Warszawy, który miałby pomysł na wypalony wyświetlacz (rocznik 2002). Zamiana licznika, wymiana lcd. Zaczyna się sezon, w lipcu przegląd, coś trzeba by pomyśleć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”