Watpliwosci przy przekladaniu silnika

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
pyncz
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 16, 2020 12:35 am
Imię: mike
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2009

Watpliwosci przy przekladaniu silnika

#1 Post autor: pyncz »

Witam
Zmieniam silnik w Varadero 125 2009 na wtryskach. Mam pewne watpliwosci gdyz nie jestem biegly w temacie i nie do konca wiem czy skladam wszystko poprawnie. Sensor cisnienia ktory jest pod filtrem powietrza powinienem polaczyc z wezykiem ktory wychodzi z przedniego wtrysku? Jest rozgaleziony jedna czesc dluga spina go z drugim wtryskiem a taka mala co idzie do gory powinna isc do sensora cisnienia tak? U mnie ta dluga co powinna isc do dugiego wtrysku sie z nim nie laczy. Z obu wtryskow mam dwa wezyki ktore sie nie lacza. Myslalem ze tak ma byc ale wydaje mi sie teraz ze zdjec ze one powinny byc polaczone? Drugie pytanie czy z negatywnego bieguna w baterii powinny byc dwa kable? Jeden mam podpiety z tylu do silnika. I mam jeszcze jeden nie jestem pewien czy tez byl polaczony z silnikiem. Tez wyglada jakby powiniwn byc polaczony z minusem baterii. Tylko nie wiem gdzie byl polaczony z drugiej strony nie przypominam sobie abym go odkrecal chyba ze byl przykrecony razem z plastikowa oslonka silnika? Czy zna ktos ten silnik natyle zeby mi pomoc? Dzieki!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”