Honda Varadero 125 Proszę o Pomoc :)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
michalwnuk4
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 726
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:58 pm
Imię: michal
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2004
Lokalizacja: wołomin

Re: Honda Varadero 125 Proszę o Pomoc :)

#16 Post autor: michalwnuk4 »

nawet gdyby była ograniczona do 110 to i tak dużo więcej nie pojedzie.W Niemczech jeżeli była blokada to do 80km/h.Sprawdź czy za przednią zębatką masz wkręcony w silnik czujnik prędkości-jeżeli tak to go odłącz i bedziesz miał odblokowaną.Nie słuchaj bajek o zmianie modułu.W przedliftach ograniczenie działa troche inaczej niż w poliftach-wymagana zmiana cdi

Tomekkk1992
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 12, 2017 10:49 pm
Imię: Tomasz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2001

Re: Honda Varadero 125 Proszę o Pomoc :)

#17 Post autor: Tomekkk1992 »

michalwnuk4
dobrze jutro zdejmę osłonkę przedniej zębatki i zobaczę czy tam jest jakiś czujnik i jesli tak to tylko to by było blokadą w varadero przedliftowym


PS. sprawdziłem i mam jakiś czujnik z tyłu bloku i wchodzi do srodka, to o ten chodzi ?? czy to jest czujnik luzu, pod zębatką nie ma czujnika

Wertyder
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 14
Rejestracja: czw lip 27, 2017 2:18 pm
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2001

Re: Honda Varadero 125 Proszę o Pomoc :)

#18 Post autor: Wertyder »

Tomekkk1992 pisze:michalwnuk4
dobrze jutro zdejmę osłonkę przedniej zębatki i zobaczę czy tam jest jakiś czujnik i jesli tak to tylko to by było blokadą w varadero przedliftowym


PS. sprawdziłem i mam jakiś czujnik z tyłu bloku i wchodzi do srodka, to o ten chodzi ?? czy to jest czujnik luzu, pod zębatką nie ma czujnika
Trochę nie wiem po co te kombinacje. Jak idzie 110 to znaczy że jest ok. Jeśli nawet pójdzie te 10 więcej to to jest i tak bez znaczenia, bo to moto jest do dostojnej jazdy, a nie do zapie..... :). I albo się to akceptuje albo trzeba kupić litra ;).

Leszek1985
Udaje motocyklistę
Posty: 155
Rejestracja: pn maja 08, 2017 1:08 pm
Imię: Leszek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 1000
Rocznik: 1999

Re: Honda Varadero 125 Proszę o Pomoc :)

#19 Post autor: Leszek1985 »

Kolego ja ci proponuję HYOSUNG gt125r miałem i polecam z całym sumieniem. Silnik na podzespołach suzuki, gaźnik mikuni.
Vmax 130 km/h w czterosuwie i piękny wygląd. Niczym nie odbiega od motocykli z dużymi silnikami. Jak na 125 to mówię wam że idzie jak powalony...

Zbyszekh
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 22, 2023 10:32 am
Imię: ZBIGNIEW
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2002

Re:

#20 Post autor: Zbyszekh »

Kajtexxx pisze:Dzięki :) Chodzi mi o to że jak już kupie to robię wszystko co możliwe i nie ważne za ile tylko muszę wiedzieć co mogę zrobić, aby nie trzeba go było katować na wysokich obrotach i żeby jechał trochę szybciej. Zastanawia mnie tylko czemu ma na zegarze 140 km/h jeżeli nie ma możliwości aby tyle wyciągnąć. bardzo mi zależy na tym motorze ale nie chcę żeby podczas wyprzedzania przy 100 km/h brakło mi mocy ;D Motor mi będzie potrzebny do jazdy do szkoły i po prostu dla przyjemności ;D A co sądzicie ogólnie o tym motorze bo widzę że ma go kilku z was?? Jeżeli ktoś zna jakieś sposoby na podniesienie mocy to prosiłbym aby napisał ;) A wiecie może czy są jakieś mocniejsze cylindry do tego motoru ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”