owiewka boczna (fairing) lewy przód czarna

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
okupant
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 6:35 pm
Imię: Sebastian
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 125
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

owiewka boczna (fairing) lewy przód czarna

#1 Post autor: okupant »

Witam Wiaderkowiczów

Poszukuję części z tytułu. Kupiłem moto z popękanym, ale poklejonym panelem. Brzydko to wygląda i myślę nad wymianą. Prawa strona zaliczyła małego szlifa i jest porysowana (to moja sprawka), ale myślę, że wystarczy to pomalować i będzie git.
Mieszkam w Londynie, ale na wakacje wybieram się do Polski samochodem, więc mógłbym sobie panel przywieźć, jeśli znalazłbym go w sensownej cenie. Gdzie szukać i ewentualnie jakich cen oczekiwać?
Ach, jeszce jedno. Wewnętrzny panel plastikowy, ten wokół liczników i do którego przykręca się owiewki, też jest popękany z lewej strony...

linka:
owiewka (część nr 10) plastikowy panel (część nr 3) https://www.lingshondaparts.com/honda_m ... ock_05=hmc


Za okazaną pomoc serdeczne dzięki!

Seba

Edyta:
Dobra, rozmawiałem z kolesiem, który mi "pospawa" tę owiewkę i pomaluje - no zrobi tak, że nic nie będzie widać. Oprócz tego prawa też jest do malowania po małym szlifie no i ten centralny plastik, do którego obie owiewki są przymocowane też będzie "pospawany" i pomalowany. To wszystko ma trwać 2-3 dni i kosztować 100 funtów. Myślę, zę warto. Muszę tylko oczywiście wszystkie te części zdemontować.
Postaram się wrzucić zdjęcia przed i po :)

Awatar użytkownika
okupant
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 6:35 pm
Imię: Sebastian
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 125
Rocznik: 2007
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Re: owiewka boczna (fairing) lewy przód czarna

#2 Post autor: okupant »

Mały update ;)

Lakiernik powiedział mi wczoraj, że nie może znaleźć lakieru :thumbdown: i dupa blada...
Mam naklejkę z informacjami:
XL125V7
color NH-A65P
code NHA65


Znalazłem gdzieś na sieci, że nazwa tego koloru to: Pearl Concours Black.
Mieszkam w Londynie, lakiernik też i tutaj zaopatruje się w lakiery. Problemem jest chyba to, że on nigdy nie szukał lakierów do motocylki, bo nigdy nie miał klienta na to.
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii?

Pomocy!

Seba

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”