Wspólny wyjazd forumowy

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Wspólny wyjazd forumowy

#1 Post autor: adziu »

Panowie wiadomo czasy ciężkie ale może spróbujmy zorganizować wspólny wakacyjny wyjazd forumowy bo z tego co widzę jest szansa coś zorganizować (czytaj Krym 2013) . Kierunków jest mnóstwo, może się coś uda - jestem dobrej myśli. Piszmy propozycje kierunków, czasu i długości wyjazdu wyjazdu.

Ode mnie 2 viaderka, cały sierpień wolny, najlepiej 14 dni, kierunek południe Montenegro Albania. :D

Awatar użytkownika
MaG
Udaje motocyklistę
Posty: 151
Rejestracja: czw gru 08, 2011 4:31 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: MaG »

Nie odbieraj tego personalnie, ale dla mnie "forumowo" to można pojechać na zlot, albo wycieczkę weekendową z jednym noclegiem, a i to nie za daleko.
Wyjazd na Krym czy na Bałkany w więcej motocykli niż 4 to IMO już przestaje być czysta frajda a zaczyna walka, ustalanie punktów zbornych, negocjacje odnośnie miejsca noclegu itp. Szczególnie w gronie znanym wyłącznie z forum:)
IMO na dalszy wyjazd lepiej jechać z kimś już w miarę znanym, z kim się kilka razy spotkałeś na jakichś krótkich wypadach, zlotach itp.

PS Zazdrość przeze mnie przemawia, bo w tym roku pewnie nigdzie dalej nie pojadę...:)
oderint dum probent

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#3 Post autor: Czarny »

I musi być kierownik zamieszania, który podejmuje decyzje kiedy demokracja zawodzi.
I nie może decydować pasażerka!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”