Norwegia czerwiec 2015

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
BAJO
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:05 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2000

Norwegia czerwiec 2015

#1 Post autor: BAJO »

Witam koleżanki i koledzy.Proszę o pomoc w zaplanowaniu trasy do Norwegii. Więc tak ; jak najszybciej i wmiare tanio dostać sie do Norwegii (oczywiście motocyklem ) w pierwszą sobotę czerwca(pierwsza komunia chrześniaczki). Połączenia bezpośrednio z POLSKI DO NORWEGII NIE MA .Jestem z okolic Gdańska a muszę dojechać do miejscowosci OKSEVOLLVEIEN , najbliższy port w pobliżu tego miasta to KRISTIANSAND (ok 50 km) Plan mam taki ; w piątek wyjazd do DANII do portu Hirtshals (1200 km) tam na prom i do kristiansand z tamtąd do celu to już kawałeczek. Prosze o podpowiedzi jeżeli ktoś zna inną ,krótszą trasę

Awatar użytkownika
szuler
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 290
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:29 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Suzuki
Model: DL650A Ruda Suzia
Rocznik: 2011
Lokalizacja: okolice Słupska

Re: Norwegia czerwiec 2015

#2 Post autor: szuler »

Lądem krócej się nie da. Dla OKSEVOLLVEIEN jest to optymalna trasa.

Będziemy tak samo jechać na początku lipca. Popytaj w Hirtshals czy w tym terminie nie ma kłopotu z kupieniem biletu na moto + 2 osoby do KRISTIANSAND z marszu. Nie chcę kupować przez internet z wyprzedzeniem żeby się nie uzależniać od czasu. Będę wdzięczny za info jak wrócisz. Powodzenia.

Jak będziesz wracać zapraszam na kawę lub małe co nie co jak będziesz mógł to opowiesz :)
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

BAJO
Udaje motocyklistę
Posty: 106
Rejestracja: czw paź 03, 2013 9:05 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero
Rocznik: 2000

Re: Norwegia czerwiec 2015

#3 Post autor: BAJO »

Dziękuję za odpowiedz ,nic tylko przygotować maszynę i w drogę :) Wszystkiego się dowiem i dam znać.Odezwę się przed wyjazdem.

Awatar użytkownika
szuler
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 290
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 12:29 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Suzuki
Model: DL650A Ruda Suzia
Rocznik: 2011
Lokalizacja: okolice Słupska

Re: Norwegia czerwiec 2015

#4 Post autor: szuler »

Jak byś jechał od Pucka to i tak koło mnie - kawa oczywiście będzie czekać :)
Pozdrawiam,
Marcin

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”