sobota 30.05.09

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

sobota 30.05.09

#1 Post autor: Corab »

Ale mi się udało! Wycieczka 2 godziny bez deszczu. Teraz leje jak z cebra!
Motorek odebrałem z serwisu :D Jezierek musi odszczekać to co namalował o trampku, że coś się dławi, teraz chodzi jak szwajcarski zegarek :D Odkrywam nowe horyzonty. Tam gdzie nigdy bym się nie odważył wjechać na wiaderku, trampkiem jadę bez problemu. Cudownie jest się zgubić i jechać tylko na azymut. Odwiedziłem dzisiaj Puszczę Mariańską i skręciłem z głównej drogi. Raz asfalt się kończył to znów zaczynał. Nie był jednak szosą ale wąską ścieżką na jedno auto.Kluczyłem sobie jak zając między polami aż w końcu dojechałem do trasy katowickiej i wtedy już śmignąłem do domu. Przed końcem wycieczki kilka kropel deszczu już mnie ścigało. Ciekawe czy zdążyliście dzisiaj sobie pośmigać? W załączeniu zdjęcie pięknego krajobrazu mazowieckiego
Obrazek

Obrazek
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: sobota 30.05.09

#2 Post autor: Pretor »

Corab pisze: W załączeniu zdjęcie pięknego krajobrazu mazowieckiego
Ja tam nie widzę krajobrazu tylko Trampka. Ale gratuluję decyzji. Ja jakoś nie wiedziałem co mam począć ze sobą choć moto też mam świeżo po przeglądzie. :?
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
Jezier
Udaje motocyklistę
Posty: 128
Rejestracja: wt lis 06, 2007 10:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: sobota 30.05.09

#3 Post autor: Jezier »

Corab pisze:Motorek odebrałem z serwisu :D Jezierek musi odszczekać to co namalował o trampku, że coś się dławi, teraz chodzi jak szwajcarski zegarek :D
Czyli jednak przgląd się przydał, jeżeli na decyzję o jego zrobieniu wpłynęła moja opinia to powinieneś podziękować :)
Ride Eat Sleep - Repeat!

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

Re: sobota 30.05.09

#4 Post autor: Corab »

Dziękuję :D To nie tyle twoja opinia tylko twoje odkrycie. Ja jeździłem spokojnie i tego nie zauważyłem :D
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Jezier
Udaje motocyklistę
Posty: 128
Rejestracja: wt lis 06, 2007 10:35 pm
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Jezier »

:lol:
Ride Eat Sleep - Repeat!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”