Pomorskie - wyjazd na rozpoczęcie sezonu

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

Pomorskie - wyjazd na rozpoczęcie sezonu

#1 Post autor: Przemek »

My ruszamy w czwartek 22 kwietnia rano. Zainteresowanym proponuję wyjazd o godzinie 9.00 (bez godzinnych opóźnień) ze stacji Lotos na obwodnicy k/ Castoramy
Z trasą niewiele da się zrobić. Tniemy przez Łódź na częstochowe. Można ewentualnie przez bydgoszcz, Inowrocław, Konin Kalisz i Wieluń. Ładna trasa ale nie wiem czy uda się przekonać nasze Panie :) :wink:

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl
nieaktualne

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#2 Post autor: JAQB »

Kilka minut poślizgu i już kręcą aferę :oops: . :wink:

Ten link mi coś nie chce pokazywać trasy.

Awatar użytkownika
Medman
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 466
Rejestracja: pt sty 02, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: 3miasto

#3 Post autor: Medman »

O 9 tej ???? Tak wcześnie??? Wyspać się trzeba przed podróżą!!!!!!! Kuferki spakować!!!! Moto wyprowadzić !!!!! Dojechać !!!!!! Przynajmniej o 11 tej !!!! Nie, Jaqb ???? :D :D :D

Trudno mi powiedzieć o której wystartuję. Pewnie rano będę musiał być w robocie tak właśnie do 11- 12tej. Niestety :( :(

Będę mówił na bieżąco jak mi się udało pozbyć roboty we czwartek.

Z drugiej strony start o 12 tej - dojazd o 19 tej. Najgorszy odcinek Toruń - Łódź.
Jutro to dziś tyle że jutro !! (Lem)

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#4 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

9 mi pasuje - ja lecę dalej do Bielska, po drodze chce jeszcze w Tychach wpaść w jedno miejsce, także potrzebuję dodatkowo ok 3h

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#5 Post autor: Przemek »

JAQB pisze:Ten link mi coś nie chce pokazywać trasy.
Bo trasa jest do zaplanowania :lol: :D

Medman, o 11 - 12 to ja chce być już na miejscu i wymoczyc nogi w jakuzzi zanim ktoś tam nasika :D Wiec musisz się sprężyć. Jak masz nawał w robocie to przyjadę i C pomogę :D :D :D :wink:
nieaktualne

Awatar użytkownika
Medman
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 466
Rejestracja: pt sty 02, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: 3miasto

#6 Post autor: Medman »

Przemek pisze: Jak masz nawał w robocie to przyjadę i C pomogę :D :D :D :wink:

Każda para rąk mile widziana i pomocna !!!!!!!!!!
Jutro to dziś tyle że jutro !! (Lem)

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#7 Post autor: JAQB »

To ja też się piszę. Przynajmniej trochę kieszonkowego uzbierzemy na wyjazd :D , no i będą mogli nakręcić II serię "Daleko od noszy". Tylko kto będzie robił za siostrę Basen :?: :D . Aha, i jeszcze jedno: czy załatwisz nam te lekarskie mundurki i drewniaki i stetoskop i szypułkę(...no ten patyczek), czy musimy sobie załatwić (czyt.: zaiwanić :mrgreen: ). Będziemy wyglądać na profesjonalistów :wink: .

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#8 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

JAQB pisze:czy załatwisz nam te lekarskie mundurki i drewniaki i stetoskop i szypułkę(...no ten patyczek)
Szypułka (ang. pedicel, pedicle, łac. pedicellus, pedunculus) – u roślin nieulistniona część pędu, na której wyrasta kwiat, a następnie owoc
Szpatułka – narzędzie laboratoryjne lub medyczne, rodzaj wąskiej łopatki. Wykonana może być z drewna lub tworzywa sztucznego, a w zastosowaniach laboratoryjnych - także ze szkła lub metalu.
Szpatułek mam w domu całą puchę, a i ze dwa stetoskopy dla Ciebie i Przema dzieciakom mogę zaiwanić. Prawdziwe, ale "przechodzone"... :lol:

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#9 Post autor: JAQB »

... się poliglota znalazł, no. Dla mnie to patyczek do lodigłe Calypso i c*uj :wink: .

JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

#10 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

JAQB pisze:i c*uj
Ach, to takim patyczkiem marzy się Tobie Medman’owym pacjentkom migdałki sprawdzać??? :twisted: :twisted: :twisted:

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#11 Post autor: JAQB »

To moja propozycja trasy. Z pączątku dzida (~95kmh) do Torunia, a potem przez wioski tempem niemieckiego emeryta (~90kmh).

MAPKA

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#12 Post autor: Przemek »

JAQB pisze:To moja propozycja trasy. Z pączątku dzida (~95kmh) do Torunia, a potem przez wioski tempem niemieckiego emeryta (~90kmh).

MAPKA
Ok. Jak dla mnie super. Ale muszę też brać pod uwage moją riderkę. Jeśli pogoda dopisze to możemy sie poszlajać bocznymi dróżkami.
Wbij trasę do idiotenmapy tylko zmień punkt docelowy (zamiast Włodowic ustaw hotel w hucisku - tam się zajeżdża jakoś od dupy strony patrz mapka na stronie hotelu)
nieaktualne

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#13 Post autor: smutek »

Przemek pisze:
JAQB pisze:To moja propozycja trasy. Z pączątku dzida (~95kmh) do Torunia, a potem przez wioski tempem niemieckiego emeryta (~90kmh).

MAPKA
Ok. Jak dla mnie super. Ale muszę też brać pod uwage moją riderkę. Jeśli pogoda dopisze to możemy sie poszlajać bocznymi dróżkami.
Wbij trasę do idiotenmapy tylko zmień punkt docelowy (zamiast Włodowic ustaw hotel w hucisku - tam się zajeżdża jakoś od dupy strony patrz mapka na stronie hotelu)
Jadąc od Żarek do hotelu skręca sie w lewo zaraz przed Podlesicami .Jest drogowskaz
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#14 Post autor: Przemek »

smutek pisze:
Przemek pisze:
JAQB pisze:To moja propozycja trasy. Z pączątku dzida (~95kmh) do Torunia, a potem przez wioski tempem niemieckiego emeryta (~90kmh).

MAPKA
Ok. Jak dla mnie super. Ale muszę też brać pod uwage moją riderkę. Jeśli pogoda dopisze to możemy sie poszlajać bocznymi dróżkami.
Wbij trasę do idiotenmapy tylko zmień punkt docelowy (zamiast Włodowic ustaw hotel w hucisku - tam się zajeżdża jakoś od dupy strony patrz mapka na stronie hotelu)
Jadąc od Żarek do hotelu skręca sie w lewo zaraz przed Podlesicami .Jest drogowskaz
Dzięki

PS
Bardzo podoba mi sie austriackie przysłowie ludowe :D
trza czerpać z ludowszczyzny np "dzik dzikowi oka nie wykole" :lol:
nieaktualne

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#15 Post autor: smutek »

Przemek pisze:
smutek pisze:
Przemek pisze:
JAQB pisze:To moja propozycja trasy. Z pączątku dzida (~95kmh) do Torunia, a potem przez wioski tempem niemieckiego emeryta (~90kmh).

MAPKA
Ok. Jak dla mnie super. Ale muszę też brać pod uwage moją riderkę. Jeśli pogoda dopisze to możemy sie poszlajać bocznymi dróżkami.
Wbij trasę do idiotenmapy tylko zmień punkt docelowy (zamiast Włodowic ustaw hotel w hucisku - tam się zajeżdża jakoś od dupy strony patrz mapka na stronie hotelu)
Jadąc od Żarek do hotelu skręca sie w lewo zaraz przed Podlesicami .Jest drogowskaz
Dzięki

PS
Bardzo podoba mi sie austriackie przysłowie ludowe :D
trza czerpać z ludowszczyzny np "dzik dzikowi oka nie wykole" :lol:
Albo lepszy dzik w garści niż viadro na głowie.
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”