Znaczek na boczek "Varadero"

Tematy związane z częściami zamiennymi do Hondy Varadero.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
kubulus
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 7:56 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2008

Znaczek na boczek "Varadero"

#1 Post autor: kubulus »

Kupiłem Varadero 125 z 2008r z połamanym plastikiem i niestety, będe musiał kupić nowy boczek, zapewne w innym kolorze, wiec stary znaczek będzie trzeba oderwać, a nie mogę znaleźć aukcji na której można kupić drugi, nowy.
W starszych modelach nie było problemu, gdyż była to naklejka a taką nie trudno dostać, tutaj już jest plastikowy trójwymiarowy znaczek z napisem "Varadero", dlatego zwracam się z prośbą o jakąś firmę, bądź stronę internetową skąd będe mógł zakupić takie cudo :)

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

Re: Znaczek na boczek "Varadero"

#2 Post autor: płock1964 »

kubulus pisze:Kupiłem Varadero 125 z 2008r z połamanym plastikiem i niestety, będe musiał kupić nowy boczek, zapewne w innym kolorze, wiec stary znaczek będzie trzeba oderwać, a nie mogę znaleźć aukcji na której można kupić drugi, nowy.
W starszych modelach nie było problemu, gdyż była to naklejka a taką nie trudno dostać, tutaj już jest plastikowy trójwymiarowy znaczek z napisem "Varadero", dlatego zwracam się z prośbą o jakąś firmę, bądź stronę internetową skąd będe mógł zakupić takie cudo :)

Pozdrawiam!
Suszarka czyni cuda, podgrzej i zejdzie, tylko delikatnie, na nowy przyklej na kropelkę.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

melon1968
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 1485
Rejestracja: śr maja 15, 2013 10:01 pm
Imię: mmm
Marka motocykla: honda
Model: VA 1000 VFR1200XD
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Świdnik

Re: Znaczek na boczek "Varadero"

#3 Post autor: melon1968 »

Stary boczek z nowym oddajesz lakiernikowi motocyklowemu do malowania.A ten pomaluje,odklei i przyklei napis do nowego-pomalowanego boku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części zamienne”