Pionierskie spotkanie!

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Neshi

Pionierskie spotkanie!

#1 Post autor: Neshi »

No to jak już się powiedziało A, trzeba powiedzieć i B.
Czy, a jeśli tak, to gdzie i kiedy proponujecie się spotkać? Myślę, że można rozważyć wariant weekendowy: 1- lub 2-dniowy. Wrocław - jako stolica regionu - zapewne miło by nas ugościł na kilka godzin. Jeśli zaś mielibysmy się spotkać przy "piwku" to potrzebny będzie choćby jeden nocleg. Sam chętnie zaprosiłbym do Polanicy, lecz zdaje sobie sprawe, że to dosc daleko (np. z Głogowa).
Termin ? Pierwszy lub drugi weekend wrzesnia :) . Czekam na Wasze propozycje 8)

Awatar użytkownika
BartekR
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: czw lip 17, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Opole

#2 Post autor: BartekR »

Cześć!
Ja będę mógł w 2-gi weekend września i tylko jeden dzień. Miejsce pozostaje do ustalenia, może być Wrocek.
Pozdrawiam

golliat
Rekrut
Posty: 43
Rejestracja: śr cze 18, 2008 8:34 pm
Lokalizacja: Jugow/Dublin

spotkanie

#3 Post autor: golliat »

no niestety ja ze swej strony nie mam szans na spotkanie mieszkam i pracuje w irlandi wiec moge tylko was tu zaprosic lub albo tylko milej zabawy zyczyc wiec powodzenia i nie pijcie za wiele
co ja gadam pijcie bo ktos za mnie bedzie musial wypic :lol:

transek

#4 Post autor: transek »

Ja sie pisze ,tylko moze tak troche dalej, nocleg w Wroclawiu brzmi troche dziwnie :) chyba ze na pare godzin przy orezadzie :evil:

Wiekszosc zdecyduje

Neshi

#5 Post autor: Neshi »

Zatem wstępnie drugi weekend wrzesnia. Gdzie? to zależy kto się jeszcze zgłosi - dobierzemy optymalna lokalizację dla wszystkich. Ile dni? moze tym razem jednodniowo, kulturalnie ;)
transek pisze:Chociaz wolalbym Bieszczady z tego wzgledu , ze nie bylem tam juz prawie dziesiec lat.
Było załapac się na wyjazd do Grzesia :) Ja także byłem w czerwcu niemal 4 dni w Bieszczadach. Wyjazd jesienny zas planuje tam w przyszłym roku. Spotkanie pionierskie ma na celu raczej zpoznanie się. Mam nadzieje, że potem wyruszymy razem w niejedną dłuższa podróż :D

transek

#6 Post autor: transek »

Neshi pisze:Zatem wstępnie drugi weekend wrzesnia. Gdzie? to zależy kto się jeszcze zgłosi - dobierzemy optymalna lokalizację dla wszystkich. Ile dni? moze tym razem jednodniowo, kulturalnie ;)
transek pisze:Chociaz wolalbym Bieszczady z tego wzgledu , ze nie bylem tam juz prawie dziesiec lat.
Było załapac się na wyjazd do Grzesia :) Ja także byłem w czerwcu niemal 4 dni w Bieszczadach. Wyjazd jesienny zas planuje tam w przyszłym roku. Spotkanie pionierskie ma na celu raczej zpoznanie się. Mam nadzieje, że potem wyruszymy razem w niejedną dłuższa podróż :D
Czy bierzemy pod uwage Goliata, jezeli chodzi o optymalna lokalizacje ?
:)

Neshi

#7 Post autor: Neshi »

Średnia wypadłaby pewnie gdzies w Holandii :roll:

golliat
Rekrut
Posty: 43
Rejestracja: śr cze 18, 2008 8:34 pm
Lokalizacja: Jugow/Dublin

#8 Post autor: golliat »

heheheh do hohlandiiiiiiii dam rade no ale tak powaznie to niestety nawet nie mam szans na wolne w pracy juz wszystko wybralem do konca roku no ale sie oplacalo ukraina podbita

Awatar użytkownika
BartekR
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: czw lip 17, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Opole

#9 Post autor: BartekR »

skoro termin mamy - drógi łikend września, i jeśli to ma byś jeden dzień (zapoznawczo, kulturalnie) to proponuję sobotę 13-ego we Wrocku lub pod Wrocławiem. Niech zaproponuje ktoś znający lepiej teren.
Pozdrawiam

transek

#10 Post autor: transek »

BartekR pisze:skoro termin mamy - drógi łikend września, i jeśli to ma byś jeden dzień (zapoznawczo, kulturalnie) to proponuję sobotę 13-ego we Wrocku lub pod Wrocławiem. Niech zaproponuje ktoś znający lepiej teren.
Pozdrawiam
Nie znam terenu, dlatego moja propozycja jest taka, ale to 1 tydzien. :)

http://mapserver.um.wroc.pl/wydarzenia_ ... 1&method=1

Neshi

#11 Post autor: Neshi »

Ostatniego weekendu zrobiłem mały objazd terenu : Wrocław-Mietków-Książ-Kamienna Góra-Karpacz-Jelenia Góra-Wrocław. Po drodze spotkałem jegomościa w okolicach Świdnicy i zaprosił nas na zlot motocyklowy w dniach 12-14.IX do tego właśnie miasta. Myślę , ze to idealny pomysł a miłe i ciekawe spędzenie czasu w grnie nie tylko swoim ale i kolegów z regionu. Poza tym moglibyśmy ciakawie prezentować naszą markę ;)
Co Wy na to ?
TUTAJ link do programu Zlotu.

transek

#12 Post autor: transek »

To co , zostaje 13-szczesliwego w Swidnicy ?

Neshi

#13 Post autor: Neshi »

Jak na razie mamy zbyt mało potwierdzeń. Ja jestem otwarty na każde spotkanie, nawet w ten weekend :) .
Niestety właśnie się okazało, że w przyszłą sobotę mam spotkanie w kancelarii parafialnej z księdzem przed planowanym ślubem - ksiądz wyjezdza na urlop i przyspieszył nam termin spotkania - w związku z tym mogę pojawić się z opóźnieniem tej soboty. Mimo to jednak, z pewnością dojadę :)

transek

#14 Post autor: transek »

Neshi pisze:Jak na razie mamy zbyt mało potwierdzeń. Ja jestem otwarty na każde spotkanie, nawet w ten weekend :) .
Niestety właśnie się okazało, że w przyszłą sobotę mam spotkanie w kancelarii parafialnej z księdzem przed planowanym ślubem - ksiądz wyjezdza na urlop i przyspieszył nam termin spotkania - w związku z tym mogę pojawić się z opóźnieniem tej soboty. Mimo to jednak, z pewnością dojadę :)
To co trzeba przyznac , ze nici z pionierskiego spotkania . Wyglada na to ze nie ma zbyt duzo Varaderek w naszym rejonie .Ja chyba podskocze w ta sobote do Wisly lub gdzies dalej.Bartek,Neshi jak macie ochote na wspolny wyjazd to zapraszam, kazdy placi sam za siebie :)

Neshi

#15 Post autor: Neshi »

Nie zapeszajmy, moze jednak się nas uzbiera ... :roll:

Ten weekend mi odpadł. Juz marzę o tym, aby mieć ten 11.X za sobą :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”