Warsztaty

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
TomekJ
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 294
Rejestracja: ndz gru 21, 2014 8:21 am
Imię: Tomek
Marka motocykla: Teraz Suzuki DL650
Model: Dawniej Varadero 125
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Rzut beretem od Pyrzowic

Warsztaty

#1 Post autor: TomekJ »

Ludeczkowie, polećcie jakieś godne zaufania punkty serwisowe w woj. śląskim (autoryzowane lub nieautoryzowane), gdzie w razie czego można by pojechać z wiaderkiem. Najchętniej na linii Tarnowskie Góry - Piekary - Bytom - Czeladź - Będzin (ale niekoniecznie tylko takie).
Romet Pony 50-M-2 -> Jawa 350TS -> Honda Varadero 125XL -> Suzuki V-Strom 650 DL

sliwa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 347
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 12:04 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2002
Lokalizacja: knurów

Re: Warsztaty

#2 Post autor: sliwa »

A nie lepiej zrobić samemu , ja już od kilku lat nie używam żadnych warsztatów i jakoś autko mniej się psuje , i przy mopliku też zamierzam sam robić.

Awatar użytkownika
TomekJ
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 294
Rejestracja: ndz gru 21, 2014 8:21 am
Imię: Tomek
Marka motocykla: Teraz Suzuki DL650
Model: Dawniej Varadero 125
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Rzut beretem od Pyrzowic

Re: Warsztaty

#3 Post autor: TomekJ »

sliwa pisze:A nie lepiej zrobić samemu , ja już od kilku lat nie używam żadnych warsztatów i jakoś autko mniej się psuje , i przy mopliku też zamierzam sam robić.
Lepiej. Jak się ma czas. Ja go miewam rzadko.

Gdy zacząłem swoją przygodę z motocyklami, nabyłem jawę 350 TS w niezłym, zdawałoby się stanie. Generalnie był to fajny motocykl, ale po roku nieustannej pracy nad nim zaczęło wk...wiać mnie to, że ciągle przy nim coś robię i topię kasę, a efekty są mierne, bo co naprawię jedno, to drugie się sp....oli. Zrobiłem ją po kawałku prawie całą, kupiłem kupę nowych części - ale wyszło na to, że więcej dłubię, niż jeżdżę (w dodatku bez szans na legalną jazdę ;) ). Więc jawkę opchnąłem, a zdecydowałem się na varadero m.in. dlatego, że hondy ogólnie cieszą się opiniami mało awaryjnych maszyn. I owszem, taki np. olej, czy świece to sobie wymienię, łańcuch naciągnę - ale jeśli będzie taka możliwość, to nic więcej własnymi rekami robić raczej nie chcę, jeśli nie będę musiał. Stąd pytanie o fachowców w moich okolicach.
Romet Pony 50-M-2 -> Jawa 350TS -> Honda Varadero 125XL -> Suzuki V-Strom 650 DL

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”