kamerka

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
Wiadomość
Autor
dariusz82
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: czw wrz 03, 2015 12:31 pm
Imię: Darek
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000V
Rocznik: 2004

Re: kamerka

#61 Post autor: dariusz82 »

Ja BARDZO polecam Gopro hero 2014 - cena 550 PLN za nową, bateria trzyma do 3 godzin! Jakość filmów znakomita i to nawet na dużym telewizorze.

next22
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 462
Rejestracja: pn mar 18, 2013 7:49 pm
Marka motocykla: honda
Model: sd01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Polichno

Re: kamerka

#62 Post autor: next22 »

dariusz82 pisze:Ja BARDZO polecam Gopro hero 2014 - cena 550 PLN za nową, bateria trzyma do 3 godzin! Jakość filmów znakomita i to nawet na dużym telewizorze.
Zstanawiałem się nad nią ale wczoraj zakupiłem w podobnej cenie SJcam 5000 (bez plusa i bez wifi) do tego dotatkowa bateria,ładowarka
cała masa jakichś mocowań w komplecie po pierwszych próbach jestem zadowolony. :)

Gopro nie wychodzi z obudowy bateria na stałe :thumbdown:
A w sercu zawsze XL600V :)

dariusz82
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: czw wrz 03, 2015 12:31 pm
Imię: Darek
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000V
Rocznik: 2004

Re: kamerka

#63 Post autor: dariusz82 »

To prawda - brak wymiennej baterii to jest minus, ale przy 3h nagrywania nie tak duży jak by można się spodziewać. Ja woże ze sobą powerbank i doładowywuje w przerwach :) Poza tym port usb jest tak fajnie ułożony że można ładować w czasie jazdy. Nad SJCAM też myślałem - sj5000 mają lepszą jakość obrazu od hero 2014, ale z zaś gorszą stabilizacje obrazu, balans bieli i dźwięk. Ogólnie w tej cenie nie da się zdobyć ideału, którym jest moim zdaniem gopro 3+ black, ale i tak jest postęp w stosunku do tego co było parę lat temu jest duży postęp - za 500-600 PLN można nabyć już sensowny sprzęt do amatorskiego nagrywania.

Awatar użytkownika
Kris070
Udaje motocyklistę
Posty: 101
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 1:45 am
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Żarów

Re: kamerka

#64 Post autor: Kris070 »

Witam ,po ostatnim wypadku samochodem (gościu wyjechał mi z podporządkowanej) i zarejestrowaniu całego zdarzenia videorejestratorem chciałbym założyć jakiś w motocyklu . Nie chciałbym kamery sportowej na kask tylko typowy videorejestrator zamontowany na motocyklu. W autach założyłem takie : http://www.komputerswiat.pl/testy/sprze ... -test.aspx
i po wcześniejszych doświadczeniach z najtańszymi viderejestrorami jestem z nich zadowolony. Nie zawieszają się, jakość filmów jest dobra i praktycznie przez rok użytkowania nie wystąpiły żadne problemy. Założyłbym taki w motocyklu, ale obawiam się,że kurz i wilgoć szybko go załatwią . Czy macie jakieś alternatywne rozwiązanie za 300-400 zł, czy lepiej dołożyć i zakupić coś dedykowane do motocykla np.http://www.komputronik.pl/product/20906 ... _etc_.html

Awatar użytkownika
Merlin
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 752
Rejestracja: wt sie 06, 2013 7:37 am
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Racibórz

Re: kamerka

#65 Post autor: Merlin »

Mam do sprzedania AEE 18SD z pełnym wyposażeniem + gratis torba, całość około 300 zł.

Awatar użytkownika
Kris070
Udaje motocyklistę
Posty: 101
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 1:45 am
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Żarów

Re: kamerka

#66 Post autor: Kris070 »

AEE nie ma chyba kabla do gniazda zapalniczki. Zależy mi aby zasilanie było z moto i aby nie było konieczności manualnego włączania, załączenie nagrywania musi być inicjowane załączaniem zapłonu tak jak w typowym rejestratorze.

Awatar użytkownika
Merlin
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 752
Rejestracja: wt sie 06, 2013 7:37 am
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Racibórz

Re: kamerka

#67 Post autor: Merlin »

Niestety załącza się przełącznikiem lub pilotem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”