kask caberg

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
michalwnuk4
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 726
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:58 pm
Imię: michal
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2004
Lokalizacja: wołomin

kask caberg

#1 Post autor: michalwnuk4 »

czy ktos z was mial stycznosc z kaskiem caberg duke jezeli tak to prosze o opinie
Obrazek

sliwa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 347
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 12:04 pm
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2002
Lokalizacja: knurów

Re: kask caberg

#2 Post autor: sliwa »


Awatar użytkownika
brakus
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 317
Rejestracja: sob sty 10, 2015 2:00 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: VFR 800
Lokalizacja: Kutno

Re: kask caberg

#3 Post autor: brakus »

Co prawda nie mam Duka tylko wcześniejszy model Rhyno i po 5 letnim użytkowaniu mogę śmiało polecić tą firmę. Zatrzaski szczęki nadal dobrze trzymają. Wyściółka jak nowa. Szyba zrobiła się troszkę nieszczelna ale to od wielokrotnych upadków na glebę. Blenda działa i się nie zacina ani nie opada. Łatwość podnoszenia i opuszczania zarówno blendy jak i szczęki w rękawicach. Już wiem że następny kask też kupię Caberga. Dobra jakość do ceny.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
michalwnuk4
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 726
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:58 pm
Imię: michal
Marka motocykla: honda
Model: varadero 125
Rocznik: 2004
Lokalizacja: wołomin

Re: kask caberg

#4 Post autor: michalwnuk4 »

bylem w sklepie sprzedawca byl tak mily ze dal mi wyprobowac kaski na moto
jezdzilem w cabergu duke,agv compact,sharku openline i powiem ze najtanszy shark byl najcichszy i najmniej trzeszczal,najlepiej sie w nim czulem i mial najlepsza wentylacje
wybralem sharka jak za 560pln naprawde przyzwoity kask jest blenda,pinlock i dostalem podbrodek w gratisie jak narazie jestem z niego zadowolony,zobaczymy jak bedzie po dluzszym czasie :isok2:
Obrazek
moze ktos ma i podzieli sie wrazeniami

Awatar użytkownika
Riczi
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 266
Rejestracja: śr kwie 29, 2015 12:13 am
Imię: Riczi
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000V
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Nad Złotym Pociągiem

Re: kask caberg

#5 Post autor: Riczi »

Uzywam od ok. 5000km Caberga Tourmaxa Sonica, czyli dokładnie Duke'a z daszkiem i grafiką ;)
Jestem zadowolony bo miałem berety drozsze i głosniejsze i np z gorzej działajacymi zapieciami.
Shark kolegi z posta powyżej jest tu też przyładem - trzy reklamacje zapięcia i oddałem go w cholerę.
Kupuj śmiało i będziesz zadowolony. Ja dołożyłem dodatkowe 500 za daszek i malowanie, ale
na dzień dzisiejszy wolałbym te pieniadze wydać np na kask dla plecaczka. Oczywiście również Duke'a ;)

witoldw1
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 24, 2015 5:54 pm
Imię: Witek
Marka motocykla: suzuki
Model: 1.9 ddis
Rocznik: 2011

Re: kask caberg

#6 Post autor: witoldw1 »

O tak zdecydowanie polecam Caberga. Przejechałem na nim ponad 20 tyś i sprawdza się idealnie względem poprzednich modeli. Używałem wcześniej Nolany, które były zdecydowanie cięższe. Do tego akurat w modelu, który miałem wcześniej miałem problem z jakością tj. mam nietypowy łeb, a dokładniej brodę - stąd często wycierają się u mnie wyściółki w tych okolicach. Nie wiem jak inne kaski, słyszałem że bardzo dobrze wypadają Sharki - no ale cóż nie mam już teraz gotówki i czasu na eksperymenty. Polecam! :isok:
Benzyna we krwi wiatr we włosach Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”