Kufer centralny od Varadero 125

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
glazy
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 37
Rejestracja: wt wrz 01, 2015 8:43 pm
Imię: Maciej
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 125
Rocznik: 2001
Lokalizacja: Poznań

Kufer centralny od Varadero 125

#1 Post autor: glazy »

Hej.
Jestem w trakcie poszukiwania kufra centralnego do mojego Viaderka. Jakie kufry macie zamontowane u siebie? Jakiej firmy i pojemności?
Wstępnie rozglądałem się za kuframi 44-48 L ale jeśli coś polecicie lepszego to chętnie rozważę sprawę :)
Pozdrawiam
Maciej
LwG

seebst
Udaje motocyklistę
Posty: 136
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 1:26 pm
Imię: S
Marka motocykla: S
Model: B
Rocznik: 2
Lokalizacja: ea

Re: Kufer centralny od Varadero 125

#2 Post autor: seebst »

Hej. Ja u siebie mam założony Kappa 48. Jak kupowałem motor, to koleś miał jakieś Givi zamontowane, gabarytowo podobnie, ale przy sprzedaży zostawił sobie swój kufer, została tylko podstawa, której już nie ruszał. Z wyborem nowego kufra miałem nie mały problem, ponieważ moja podstawa jest monokey, a wszystkie kufry, jakie po sklepach widziałem, były pod monolock i nie pasowało jedno do drugiego. Zdecydowałem się na zakup fajnego, nie za dużego kufra, wraz z podstawą monolock, ale jak przyszło do montażu, to okazało się, że podstawy nie założę do swojego stelaża, bo ani rozstaw otworów nie pasował, i jakoś dziwnie wyprofilowana była, więc musiałem całość zwrócić. Więc znalazłem taki, jak podałem na samym początku, w internecie pod moja starą postawę i pasuje idealnie. Moja podstawa to Givi. I do tego kuferka zmieści się cały kask, a nawet i chyba dwa :-D

Yanek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 427
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 10:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Kufer centralny od Varadero 125

#3 Post autor: Yanek »

glazy pisze:Hej.
Jestem w trakcie poszukiwania kufra centralnego do mojego Viaderka. Jakie kufry macie zamontowane u siebie? Jakiej firmy i pojemności?
Wstępnie rozglądałem się za kuframi 44-48 L ale jeśli coś polecicie lepszego to chętnie rozważę sprawę :)
Pozdrawiam
Maciej
LwG
Polecam Givi Maxia 52, spokojnie mieszczą się 2 kaski i na wyprawy jest OK

Awatar użytkownika
maryo
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 321
Rejestracja: ndz paź 25, 2015 4:55 pm
Imię: V@ryo
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000V
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Kufer centralny od Varadero 125

#4 Post autor: maryo »

GIVI V56NT Maxia 4, wg mnie nieźle wygląda. Do tego pojemny (56l), funkcjonalny i duży wachlarz kolorystyczny wymiennych wkładek, tak że można spokojnie dopasować pod swój moto.
Załączniki
givi_V56NN_Maxia_4_Top_Case_Monokey_L.jpg
givi_V56NN_Maxia_4_Top_Case_Monokey_L.jpg (217.04 KiB) Przejrzano 3487 razy
*** Motocykl to nie wszystko liczy się pasja ... ***

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”