Podróżny zestaw komunikacyjny

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Yaro
Rekrut
Posty: 30
Rejestracja: ndz paź 12, 2008 8:18 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Podróżny zestaw komunikacyjny

#1 Post autor: Yaro »

Witam, proszę o komentarze i pytania TYLKO w tym temacie. Rozmawiałem, byłem przymierzałem u mojego kolegi taki zestaw sprzętu do nawigacji i komunikacji lotniczej. W skład wchodzi
krótkofalówka, laryngofon podwójny, cienkie głosniki, przycisk do włączenia nadawania.
siedziałem tam z kaskiem - mam wypinaną wyściółkę, założyłem głosniki pod wysciółkę (mam zagłębienia w okolicy małżowiny usznej) założyłem na szyję laryngofon (nie przeszkadzają sobie z kaskiem wzajemnie), krótkofalówką w kieszeń, kabel z włącznikiem rękawem na kciuk - przytrzymany rzepem... i polazłem w teren poza siedzibe firmy.
Laryngofon działa zaje... fajnie, ustalam moc nadawania odbioru (głośność) wiec w gosnikach czysto i wyraznie, kable solidne grube.
Czy bylibyscie zainteresowani takim sposobem komunikacji .. jadąc w grupie lub z plecaczkiem. wspólny kanal dla grupy, programowanie 190 kanałów dla poszczególnych par na moto.
Cena takiego zestawu to ok 550 PLN. Tak sobie pomyslałem ze gdyby nas wiecej bylo to

1- moze przyjęło by sie do komunikacji np nas - uzytkowników motocykli - z widoczną nalepką na moto tak zeby mijajac sie móc pogadac, pozdrowic itp.

2 - po rozmowach z szefem firmy bede testował to dla naszych potrzeb i gdyby nas było wiecej to przygotuje takie zestawy w lepszej ofercie cenowej.

proszę o ew pytania Yaro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”