zadupek 2007

Tematy dotyczące przeróbek oraz zmian parametrów motocykla.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Mięsisty
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 10:13 pm
Lokalizacja: warszawa

zadupek 2007

#1 Post autor: Mięsisty »

Panowie mały pytek
ten zadupek co to on idzie pod kanapę z tyłu da się przeszczepić z modelu 2007 do 2004? Ten nowszy bardziej wycięty jest więc lepiej będzie widać moje tytanowe wydechy :)
Taka zajawka bo może bym drugi komplet plastików sobie wystrugał w czarnym macie
MMA

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#2 Post autor: smutek »

Nie da się
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Mięsisty
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 10:13 pm
Lokalizacja: warszawa

#3 Post autor: Mięsisty »

tak w ogóle się nie da czy bez przeróbek się nie da?

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#4 Post autor: smutek »

Zadupek od 2007 roku jest zintegrowany z tylną lampą , poza tym boczki tez sa inne , więc mocowania będą inne . Zakładając że rama jest wciąż ta sama to chipotetycznie wymieniając lampę , boczki i zadupek może by się dało , ale nie pamiętam dokładnie jak jest z uchwytami :roll: :wink:
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Darekvw
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 8:20 am
Lokalizacja: Gdańsk

#5 Post autor: Darekvw »

Smutek ma racje, jeżeli chciałbyś żeby bardziej było widać wydechy musiał byś artystycznie wyciąć plastyki te co masz oryginalnie założone.(prościeji taniej)
Jawka 50, CZ 350, JAWA 350TS, długo nic Suzuki GSXF 600. Suzuki Bandit GSF650 S ,obecnie HONDA VARADERO XL 1000

Mięsisty
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 18
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 10:13 pm
Lokalizacja: warszawa

#6 Post autor: Mięsisty »

Niby masz racje ale jak dostanę w swoje grube paliuchy kulkę z łożyska to i ją spier....

ale kto nie "rezekuje" w kozie nie siedzi, będzie bajzel w wawie to jakieś cóś kupie i popróbuję :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”