Witam

Zapraszamy do przedstawienia się.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Roman13
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 07, 2017 4:51 am
Imię: Roman
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero, Shadow VT
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Lewin Brzeski

Witam

#1 Post autor: Roman13 »

Pozdrawiam wszystkich.
Mam zamiar kupić Varadero 1000, szczegóły w dziale kupię sprzedam :)

Awatar użytkownika
Wiktoria16006
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 207
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 10:22 pm
Imię: Paweł
Marka motocykla: Honda V XL
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Witam

#2 Post autor: Wiktoria16006 »

Witaj...
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć już zębów...!

Awatar użytkownika
Gregor
Zapalony motocyklista
Posty: 1656
Rejestracja: ndz cze 30, 2013 11:01 pm
Imię: Grzesiek
Marka motocykla: Triumph
Model: Tiger 1200
Rocznik: 2013
Lokalizacja: Krzeszów k. Wałbrzycha

Re: Witam

#3 Post autor: Gregor »

:)
Romet Kadet >> CZ 350 >> junak M 10 >> junak M 10 z koszem >> dniepr MT16 (kosz) >> kawasaki KZ 550 >> suzski GS 1000 >> honda Varadero >> TEX 1200

Awatar użytkownika
Roman13
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 07, 2017 4:51 am
Imię: Roman
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero, Shadow VT
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Lewin Brzeski

Re: Witam

#4 Post autor: Roman13 »

Wiktoria16006 pisze:Witaj...
Część, uśmiecham się ale z nadzieją że jutro dalej będę miał zęby ;) Jak tam Twoje Viaderko ? Im więcej o nim czytam tym większy mętlik mam ;)

Awatar użytkownika
Wiktoria16006
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 207
Rejestracja: ndz gru 11, 2016 10:22 pm
Imię: Paweł
Marka motocykla: Honda V XL
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Witam

#5 Post autor: Wiktoria16006 »

- hihi, no ciężko powiedzieć - na razie jeżdżę i jakby problem znikł.
wczoraj zrobiłem kolejne 40km, blisko miasta, ale wszystko było OK, dziś byłem sprawdzić w garażu - odpala, wszystko git. Tak więc powoli uznaję, że pompa była winna, a może przekaźnik trzeba było "ostukać", ale przeczyściłem też masę styków, przewodów...i jakby wszystko jest OK. Mam nadal diodę i awaryjne przewody, jednak jak na razie nie przydały się i oby tak zostało...

Broń Boże nie zrażaj się - każdy problem jest do rozwiązania. To na serio niezłe maszyny i szczerze mówiąc w wielu opiniach słychać, że niezawodne. A psuć się zawsze coś może, jak z wszystkim...to tyko rzecz, ale boli jak nie działa...więc starasz się usprawnić. Wielu "fachowców" ocenia wymień TO, wymień TAMTO, ale nie doszukują się przyczyny, po nitce do kłębka - szybka kasa, a Ty jedziesz i zostajesz z problemem. Dlatego ile mogłem, tyle gmerałem sam, no i oczywiście nieoceniona pomoc forumowiczów. Każda, każdy jeden wpis coś daje. Każe Ci myśleć, szukać, otwiera oczy, rozwija problem - nigdy nie ma jasny odpowiedzi w takim przypadku, czasami nawet najmniejsza drobnostka stanowi problem, a my doszukujemy się cholera wie gdzie. Forumowicze robią to bezinteresownie - pomagają i pewnie potem też odczuwają satysfakcję...ja bym tak miał, jak można pomóc, to dlaczego tego nie zrobić - !?

Nie mniej jednak w przyszłą sobotę oddaję motor do ponoć NAJLEPSZEGO elektromechanika, żeby mi jednak posprawdzał, pomierzył itd. Mówią, że to gość z pasją i różne problemy już wynajdywał i rozwiązywał - długo takiego kogoś szukałem i sporo ma obłożne terminy, ale nie "naprawia" motoru oczami i w 5 minut. Spokojnie i wszystko po kolei sprawdza - motor zostawiam mu na tydzień, ale mówi, że potrzebuje 3-4 dni...

Nie omieszkam w moim wątku wszystkim zaangażowanym podziękować, ale jeszcze nie chcę zapeszać, choć zabobonny nie jestem... Wiem, że moja awaria może pojawić się nagle, tak jak i nagle zniknęła - wiec jeszcze się upewnię kilka dni...

Twój wybór - FAJOWY, chyba na to co pisałeś, na Twoje potrzeby - IDEALNY i jak piszą powyżej, musiał być pielęgnowany, ale ocenisz to oglądając...!

Pzdr. i POWODZENIA!
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć już zębów...!

Awatar użytkownika
Roman13
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 07, 2017 4:51 am
Imię: Roman
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero, Shadow VT
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Lewin Brzeski

Re: Witam

#6 Post autor: Roman13 »

Dzięki za obfitą wypowiedź, zawsze warto się czegoś dowiedzieć od kogoś kto nie chce cię naciągnąć na kasę :) Nie zrażam się bo nie jestem laikiem co chce kupić 18letni motocykl igła jak z fabryki z przebiegiem 3k a Niemiec dostał zawału jak sprzedawał ;) Na razie czekam, rozmawiałem z właścicielem (spoko gościu) i ma kupca umówionego na 11stego, jeśli ten go nie weźmie to mi da znać. Swoją drogą zastanawiam się nad Translap, jest 50kg lżejszy ale muszę poczytać jak się prowadzi na asfalcie i czy nadaje się w dłuższe trasy :)

Awatar użytkownika
PiotrPoznan
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 275
Rejestracja: pn paź 31, 2016 11:22 pm
Imię: Piotr
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000VA Varadero
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam

#7 Post autor: PiotrPoznan »

Poznań wita :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia”