Spotkanie na trasie

Zapraszamy do przedstawienia się.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
PEPE64
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 993
Rejestracja: czw cze 22, 2017 11:45 pm
Imię: Piotr
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: 51.717457, 19.228985

Spotkanie na trasie

#1 Post autor: PEPE64 »

Witam. Jestem od niedawna na tym forum i już się przedstawiałem. Chciałbym teraz jednak pozdrowić Kolegę, którego spotkałem na trasie: Tomaszów Mazowiecki - Rawa Mazowiecka, w dniu 17 czerwca w niedzielę. Spotkaliśmy się na parkingu przy stacji benzynowej. Ja jechałem białym Fordem Mondeo z pustą lawetą na motocykl, bo właśnie zrezygnowałem z zakupu Hondy St 1100 i zatrzymałem się by kupić ładowarkę do navi. Kolega jechał czarnym wiadrem XL, a żona/narzeczona trampkiem. Chwilę porozmawialiśmy, jak się spisuje wiadro jako turystyk, a jechałem obejżeć/kupić, Kawę GTR 1000. Jak się te zakupy skończyły, wszyscy wiedzą :))
Może właśnie to przypadkowe spotkanie na trasie spowodowało, że jestem na tym forum :clap: Dzięki Kolego :isok:
Ps. Jeśli ktoś przypomina sobie to spotkanie, niech się odezwie, może skoczymy na browar :hyhy:
Motorynka Romet 50, WSK 175 Kobuz, WSK 175 Perkoz, Pannonia 250, CZ350 ((6V), CZ350 (12V), Jawa 350TS, Suzuki Savage LS650, Honda Transalp 600, Honda Varadero 1000.

motoendriu
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 749
Rejestracja: czw sie 01, 2013 10:03 pm
Imię: Andrzej
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000V
Rocznik: 2007
Lokalizacja: lubuskie

Re: Spotkanie na trasie

#2 Post autor: motoendriu »

Jak dla mnie to varadero jest idealny do turystyki. Miałem SD01 a teraz SD02 i nic lepszego mi nie trzeba. Miałem okazję przejechać się ST 1100 i stwierdziłem, że jest to łódka z żaglem a to dlatego, że jakimś cudem nosiło mną a w zasadzie samym dołem motocykla jakby mi koła na boki odpływały kiedy góra była tak jakby nieruchoma.
Ktoś gdzieś kiedyś napisał "cztery koła poruszają ciało a dwa duszę"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia”