[S] SD01

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
Jimi
Udaje motocyklistę
Posty: 164
Rejestracja: wt lut 02, 2016 10:33 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda XLV 1000
Model: SD01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Ogrodzieniec

[S] SD01

#1 Post autor: Jimi »

Kupiłem jesienią z hałasującymi napinaczami, zrobiłem serwis bez kompomisów i.... nie czuję tego;/ Całe życie na crusierach i chopperach i nie odczuwam frajdy z jazdy Wiadrem, więc sprzedam/zamienię za Sportstera 1200. O motocyklu:
- 57 tys. przebiegu, rocznik 1999, oryginalny lakier na wszystkich elementach, owiewki nie klejone dwa małe pęknięcia, praktycznie niewidoczne, (przebieg w czasie rozbiórki stwierdziłem że na 100% oryginał)

- nowe: napęd, łańcuchy rozrządu, napinacze 2 szt., zestaw pompy wody (nie zamontowany bo nie trzeba było ale kupiony jest, podobnie zestaw pompy paliwa + przekaźnik- czekają na montaż), akumulator, regler + dwa radiatory, nowe wszystkie płyny, kanapa MotoMario, nowy kufer centralny (mieści dwa kaski i jeszcze jest luzu), linka sprzęgła, nakrętka kosza sprzęgłowego, kolektory dolotowe gaźnika, uszczelki alternatora i sprzęgła, końcówki do tłumika, filtry, woltomierz na przekaźniku, świece, wyższa szyba turystyczna z profilem a`la deflektor, manetki i końcówki kierownicy, jakieś 2 lata temu poprzedni właściciel robił łożysko główki ramy i uszczelniacze + olej w lagach,

- zrobione: ustawione zawory, pomyte i zsynchronizowane gaźniki, polutowane kostki na lini alternator-regulator, zrobiony bajpas na reglerze, porozbierane i poczyszczone zaciski, tłoczki polerowane, całość starannie odpowietrzona, czyszczenie całej elektryki, ustawiony zwis łańcucha, parę nowych śrub, opony Anakee 2 w stanie bdb, gmol kupiony używka ale taki chroniący całe boczne panele,

- do zrobienia/wady: nie jestem przekonany czy działa rezerwa, dokupić trzeba 1 lusterko bo mi się urwało, brak jednego handbara (stary się ułamał bo mam ciasno w garażu), nieoryginalna przednia lampa- z taką już kupiłem, założona od fireblada bo oryginał kosztuje tyle co 1/5 wartości moto (bez przesady :)), zapieczony korek w pokrywie alternatora- ten do ustawiania wału, kupić klocki- kupiłem kpl. na 3 tarcze niebieskich nissinów ale ku@#$ nie pasują a wywaliłem paragon razem z pudełkiem więc nie bd znowu tracił kasy na nowe. To tyle.

Motocykl robiłem dla siebie, uczciwie chciałem zmienić na ten rodzaj motocykla ale to nie to, nie czuję blusa...

W motocykl poszło masę środków i prawie 3 miesiące czasu więc chcę za niego 11900. Dużo czy nie kto sam serwisuje wie ile to kosztuje czasu kasy i czasem stresu. Na części wydałem ponad 3 tys., stare są do wglądu/ Motocykl w środku silnika wygląda jak nowy, wizualnie jest parę rzeczy do poprawy aby osiągnąć perfekcję, Motocykl dali na dotyk, wkręca się elegancko, rozpędza do 200 bez oporów dalej nie próbowałem. Po serwisie zrobiłem ok 500 km. Technicznie nie ma się do czego doczepić. Troszkę może słychać sprzęgło na ciepłym silniku, taki szum jakby ale podobno t norma w Hondzie i chyba tak jest bo bebechy wyglądały super więc tak ma być. Zachęcam do kontaktu przez PW, cena raczej nie podlega negocjacji bo kupujesz motocykl bez wkładu na najbliższe 30-40 tys.

http://allegro.pl/honda-varadero-1000-s ... 52447.html
Honda XL 1000, H-D FLSTF EVO, SAM ZAP 1200 x 2, Dniepr Mt9

Jimi
Udaje motocyklistę
Posty: 164
Rejestracja: wt lut 02, 2016 10:33 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda XLV 1000
Model: SD01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: [S] SD01

#2 Post autor: Jimi »

Oczywiście jak ktoś będzie konkretnie zainteresowany to z ceną się dogadamy, nie zależy mi na sprzedaży ani też na tym żeby go trzymać. Zapraszam do kontaktu.
Honda XL 1000, H-D FLSTF EVO, SAM ZAP 1200 x 2, Dniepr Mt9

Jimi
Udaje motocyklistę
Posty: 164
Rejestracja: wt lut 02, 2016 10:33 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda XLV 1000
Model: SD01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: [S] SD01

#3 Post autor: Jimi »

Pilnie sprzedam! Chcę rozpocząć budowę customa i mam fajną bazę na oku. Dokupione i zamontowane lusterko i handbar. Do wymiany klocki. Reszta jak nowa, po kosztownym serwisie (wszystko opisane w pierwszym poście). Poniżej zdjęcia. Cena wyjściowa 11400.Dla zdecydowanego kupującego do dogadania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Honda XL 1000, H-D FLSTF EVO, SAM ZAP 1200 x 2, Dniepr Mt9

Jimi
Udaje motocyklistę
Posty: 164
Rejestracja: wt lut 02, 2016 10:33 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda XLV 1000
Model: SD01
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Ogrodzieniec

Re: [S] SD01

#4 Post autor: Jimi »

Witam po dłuższej nieobecności. Ponawiam ofertę, cena wyjściowa to 10200. Motocykl w stanie bdb. Zrobiłem na nim ok 1500 km od powyższego opisu.
Honda XL 1000, H-D FLSTF EVO, SAM ZAP 1200 x 2, Dniepr Mt9

mati94
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 8
Rejestracja: czw sty 12, 2017 10:32 pm
Imię: Mateusz
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000

Re: [S] SD01

#5 Post autor: mati94 »

Witam link do strony allegro nie działa proszę o kontakt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”