[S] Varadero XL 1000 2003 NA WYPASIE ;)

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
enduro106
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 16, 2014 5:24 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XLV 1000
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

[S] Varadero XL 1000 2003 NA WYPASIE ;)

#1 Post autor: enduro106 »

Sprzedam

Zdjęcia w albumie pod linkiem: https://goo.gl/photos/LKMVJdCphoExjZdH6

Honda XL 1000 Varadero z 2003 roku , motocykl znany mi odkąd pojawił się na Podhalu kupiłem go końcem 2014r od mojego znajomego który użytkował go osobiście od 2012r.

Motocykl zadbany jak na rocznik 2003 w oryginalnym, fabrycznym lakierowaniu, silnik pracuje jak nowy, zawieszenie w dbd stanie, przedni amortyzator miał niedawno zrobiony serwis, normalne ślady użytkowania nie było żadnego szlifu ale przez tyle lat na pewno kilka razy się wywrócił na bok, motocykl szanowany , technicznie bez wkładu finansowego, używany przez motocyklistę.

Varadero sprzedaję gdyż chciałbym wymienić na coś nowszego.

MOTOCYKL WYPOSAŻONY W:
Kufry turystyczne:
- Kufry boczne GIVI z systemem keyless oraz centralny w koloże motocykla
- Tłumiki z pięknym basowym brzmieniem + DB-killer-y
- Pełny napęd z zębatkami i łańcuchem DID ZVMX G&G X-ring założony początkiem zeszłego sezonu
- SCOTOILER automatyczna smarownica łańcucha
- Tank Cover Francuskiej firmy Bagster wraz z tank bagiem
- Szyba z deflektorem
- Stelaże pod kufry givi
- Oryginalne Handbary Hondy
- Gmole GIVI
- Tzw. Kacza łapa na poduszkę zapobiega zapadaniu się i wywróceniu motocykla
- Torby Marcelius na gmole
- Uchwyt na nawigację lub telefon
- 2 Gniazda zapalniczki i port USB do ładowania telefonu lub nawigacji
- Halogeny LED Dalekosiężne
- Podgrzewane manetki
- Kpl. oryginalnych kluczyków
- Prktycznie Nowe Opony Haidenau maja ok 500km założone połową sezonu

Podana cena 16900zł za motor ze wszystkimi powyżej wymienionymi dodatkami, możliwość zakupu bez dodatków wartych ponad 6500zł w cenie 14500zł.

UPDATE 27.02.2017 - Panu który oglądał go w weekend motorek się przewrócił przy próbie postawienia go na podnóżka, uszkodził prawy hand bar i delikatnie zarysował gmola.
W związku z tym i prośbami o film jak motocykl odpala na zimnym i pracuje oraz wygląda na kamerze nagrałem filmik do którego link udostępnię zainteresowanym

Dla osób z większym budżetem do sprzedania również Varadero 1000 mojego Taty które jest już na giełdzie forum. 2008r z przebiegiem 43000km w kolorze czarnym na karbonowych tłumikach Termignoni z praktycznie identycznym wyposażeniem w cenie 24800zł lub 21000zł bez dodatków. (SPRZEDANY)

Kontakt 696 388 885

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”