[K] Varadero 125 ze starszego rocznika (budżet mały)

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
peetpeet
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 05, 2014 1:58 pm
Imię: Piotr
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2001
Lokalizacja: Ruda Śląska

[K] Varadero 125 ze starszego rocznika (budżet mały)

#1 Post autor: peetpeet »

Witam, po wakacjach zacznę się przymierzać do kupna 125tki. Budżet mam krótki więc w grę wchodzą roczniki 2001-2002. Nie przykładam znacznej wagi do wyglądu ale raczej do pełnej sprawności technicznej. Dopuszczam zatem ryski, zadrapania, małe pęknięcia o ile nie wpływają na bezpieczeństwo i sprawność techniczną. Oczywiście nie oznacza to, że zainteresuje mnie kupka złomu :-)
Gdyby ktoś ze Śląska planował zbycie wiaderka pod koniec sezonu i był gotów spełnić ww. wygórowane wymagania to zapraszam do kontaktu ;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
peetpeet
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 6
Rejestracja: sob lip 05, 2014 1:58 pm
Imię: Piotr
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2001
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: [K] Varadero 125 ze starszego rocznika (budżet mały)

#2 Post autor: peetpeet »

peetpeet pisze:Witam, po wakacjach zacznę się przymierzać do kupna 125tki. Budżet mam krótki więc w grę wchodzą roczniki 2001-2002. Nie przykładam znacznej wagi do wyglądu ale raczej do pełnej sprawności technicznej. Dopuszczam zatem ryski, zadrapania, małe pęknięcia o ile nie wpływają na bezpieczeństwo i sprawność techniczną. Oczywiście nie oznacza to, że zainteresuje mnie kupka złomu :-)
Gdyby ktoś ze Śląska planował zbycie wiaderka pod koniec sezonu i był gotów spełnić ww. wygórowane wymagania to zapraszam do kontaktu ;-)

Mamy koniec sezonu więc podbijam temat... jedyne co się nie zmieniło to "krótka kołderka" czyli budżet :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”