Ciuszki motocyklowe

Opinie, doświadczenia dotyczące odzieży motocyklowej
Wiadomość
Autor
wojtek_szczecin

#31 Post autor: wojtek_szczecin »

Rzeczywiście fajna kurteczka. Zobacze jak lezy na garbie:)
Słyszałem sporo o:
http://www.retbike.pl/odziez/kurtki_tek ... oyage.html
Opis ciekawy, cena też. Jedni chwala retbike, inni mają raczej kiepskie zdanie. Co ciekawe, słyszałem bardzo pozytywne opinie od osób, które w nich smigają. Więc żeby nie słuchać za wiele lece ją obmacać własnymi rękami, dokładnie z kazdej strony:)

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#32 Post autor: Przemek »

Ja pomykam w ciuchach szwedzkiego Halversona/Jofama i nie narzekam. Wszystko mówi ich hasło reklamowe: "Jeśli to działa w Skandynawi?". Małzonce z kolei zakupiliśmy BF i tak jak Dukii mogę tylko chwalić. Najwazniejsza jest dobra membrana. Wszyscy zalecają aby były wypinane wszystkie warstwy. Ja uważam, że niekoniecznie warto za to przepłacać. W upalne dni i tak kurteczke trzeba schować do kufra i wyciągnąć coś specjalnego na lato. Jeżeli odwiedziłbyś okolice Trójmiasta to polecam sklep w Mikołajkach Pomorskich koło Sztumu - chłopaki mają tam zajebisty wybór no i ceny bardziej przyjazne.
Chociaż Ty masz bliżej do Berlina... i o czym my mówimy :lol: . Jedź do Berlina :) :wink:

wojtek_szczecin

#33 Post autor: wojtek_szczecin »

I całe szczęście że jest tak blisko, bo w Szczecinie można kupić jedno wielkie G. Wyjazd do Berlina, wizytu w 5 sklepach i powrót to dokładnie 330km. Niestety nie widziałem w żdnym sklepie ciuchów tej skandynawskiej firmy, może następnym razem uda mi się je obmacać.

Awatar użytkownika
Hun996
Udaje motocyklistę
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 17, 2007 4:02 pm
Lokalizacja: Komorów

#34 Post autor: Hun996 »

oglądałem Deserta wnikliwie, zarówno kurtkę i spodnie - Duki dobrze gada. W Larssonie w Warszawie za komplet 1500 (kurtka 800, spodnie 700). Sam M.Harasimiuk mi to polecał.
>> Skierniewice's Brotherhood of Beer <<

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#35 Post autor: Pretor »

hehe a ja ost osłupiałem jak zobaczyłem motocykl na reklamie a obok logo Wólczanki. Jak się jednak okazuję Wólczanka sponsoruje wyścigi motocyklowe a nie szyje dla nas ciuchy :lol:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#36 Post autor: Dukii »

Pretor pisze:hehe a ja ost osłupiałem jak zobaczyłem motocykl na reklamie a obok logo Wólczanki. Jak się jednak okazuję Wólczanka sponsoruje wyścigi motocyklowe a nie szyje dla nas ciuchy :lol:

może to wstęp... a niedługo zaczną produkować:-) do pracy będziesz miał koszule wólczanki a po pracy będziesz śmigał na viaderku w ich ciuszkach :lol: :lol: :lol:

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#37 Post autor: Przemek »

Dukii pisze:
Pretor pisze:hehe a ja ost osłupiałem jak zobaczyłem motocykl na reklamie a obok logo Wólczanki. Jak się jednak okazuję Wólczanka sponsoruje wyścigi motocyklowe a nie szyje dla nas ciuchy :lol:
może to wstęp... a niedługo zaczną produkować:-) do pracy będziesz miał koszule wólczanki a po pracy będziesz śmigał na viaderku w ich ciuszkach :lol: :lol: :lol:
dobre :D ... mi by się przydał gajer z podpinką i membraną :lol:
i koszula windstoper

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#38 Post autor: Dukii »

Przemek pisze:
Dukii pisze:
Pretor pisze:hehe a ja ost osłupiałem jak zobaczyłem motocykl na reklamie a obok logo Wólczanki. Jak się jednak okazuję Wólczanka sponsoruje wyścigi motocyklowe a nie szyje dla nas ciuchy :lol:
może to wstęp... a niedługo zaczną produkować:-) do pracy będziesz miał koszule wólczanki a po pracy będziesz śmigał na viaderku w ich ciuszkach :lol: :lol: :lol:
dobre :D ... mi by się przydał gajer z podpinką i membraną :lol:
i koszula windstoper
no to odkryliśmy niszę na rynku... czas zacząc produkować :lol: :lol:

wojtek_szczecin

#39 Post autor: wojtek_szczecin »

w razie co, odrazu pisze sie na gajer, nie będę musiał się przebierać...

ale ale, o butach jeszcze nic nie było.......
ktos może zna te: http://www.holan.pl/pl/product/143/216/ ... -_Santiago

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#40 Post autor: Dukii »

wyglądają porządnie :lol:

najważniejsze że mają membranę gore-texową. Niedawno kupiłem buty daytony z taką membraną i jestem bardzo zadowolony. Stopa się nie grzeje a i w czasie deszczu jest sucha (w przeciwieństwie do poprzednich butów Probiker, które puszczały wodę do środka po 5 sekundach :lol: )

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#41 Post autor: Pretor »

Ktoś ma zniżki w Larssonie? Chyba te BFy kupię.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”