nadszedł czas zmian

Opinie, doświadczenia dotyczące odzieży motocyklowej
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

nadszedł czas zmian

#1 Post autor: rumun »

kurtka
BF Desert kurtka
prosze o opinie i porady -

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#2 Post autor: Dukii »

jeżdżę w takim kompeciku, w kurtce i spodniach.Komplecik kupiłem rok temu i uważam ze za tą cenę niema nic lepszego na rynku. Po pierwsze masz trzy wypinane warstwy. Podpinkę, membrane no i warstwa zewnętrzna czyli kurtka. Sama kurtka ma pare otwieranych na suwak wywietrzników, które przydają się w upalne dni. Ale zeby dobrze działały nie mozesz mieć pod spodem membrany. Przeżyłem już pare ulew w tych ciuszkach i zawsze wychodziłem z tego z suchy :lol: oczywiscie kurtka nasiaka wodą.. ale też szybko schnie co też jest ważne. Do wad można zaliczyć słabej jakości rzepy... moje na rekawach już słabo się zapinają.. ale jakoś mi to nie przeszkadza. W kurtce masz 4 kieszenie zewnętrzen zapinane na napy (duże), jedną na plecach (nie wiem po co :? ) i jedną wewnętrzną. To taki ogólny opis...

Generalne polecam!! podobne cenowo kurtki w modece nie mają np. wypinanej membrany co latem powoduje ze jest gorąco pod kurtką.. Za tą cenę moim zdaniem nic lepszego nie znajdziesz.. ja przed zakupem BF przeszukałem cały rynek i ostatecznie zdecydowałem się na BF i nie załuję..
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Viktor

#3 Post autor: Viktor »

[quote="Dukii"]podobne cenowo kurtki w modece nie mają np. wypinanej membrany co latem powoduje ze jest gorąco pod kurtką..quote]
moja kurtka Modeki Melvile ma wypinaną membrane i też rewelka.... pozdrawiam

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#4 Post autor: smutek »

Mam spodnie bf i jestem zadowolony .Duży plus za wypinaną membrame
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#5 Post autor: Dukii »

wmisiuk pisze:
Dukii pisze:podobne cenowo kurtki w modece nie mają np. wypinanej membrany co latem powoduje ze jest gorąco pod kurtką..quote]
moja kurtka Modeki Melvile ma wypinaną membrane i też rewelka.... pozdrawiam
ja ja kupowałem to kurtka Melvile kosztowała ponad 900 pln a BF 720 pln... wiec jakieś 2 stówki zostawały na piwo :lol:
KTM 690 R.... istny diabeł! Mój pierwszy raz..... 10.04.2013

Viktor

#6 Post autor: Viktor »

Dukii pisze:
wmisiuk pisze:
Dukii pisze:podobne cenowo kurtki w modece nie mają np. wypinanej membrany co latem powoduje ze jest gorąco pod kurtką..quote]
moja kurtka Modeki Melvile ma wypinaną membrane i też rewelka.... pozdrawiam
ja ja kupowałem to kurtka Melvile kosztowała ponad 900 pln a BF 720 pln... wiec jakieś 2 stówki zostawały na piwo :lol:
oki :roll: ale i tak zarówno jedna jak i druga cena jest dość wysoka.

Vrzasqn

#7 Post autor: Vrzasqn »

Ja mam kurtke RETBIKE'a Voyage - tez ma 3 warstwy: kurtke, membrane i podpinke, w kurteczce: wywietrzniki na rekawach, piersiach, i na plecach, 2 kieszenie na rzepy, 4 na zamki no i paski kompresyjne na tulowiu i rekawach + jak dla mnie duzy plus za dodatkowy wypinany duzy kolnierz, dzieki czemu nie trzeba targac ze soba zadnych chust na szje itp ;) Z kurtki jestem baaardzo zadowolony :)
Spodnie do tego wzialem to Allround - z nich jestem troche mniej zadowolony bo maja wypinany tylko ocieplacz, a membrana jest na stale, co powoduje ze rezygnuje ze spodni na krotkie wypady w cieplejsze dni gdyz nie chce miec zagotowanych jajek ;(
Jak na razie calosc przeszla pozytywny test w czasie jednej z poteznych burz i nie bylo bardziej mokro niz od potu z powodu goraca;) A cenowo chyba tez atrakcyjnie bo spodnie stoja u nich 359 a kurtka 629.
Pozdr

kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#8 Post autor: kolim »

Witam

Ja kupilem kurtke i spodnie BF. Jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Jechalem w tym komplecie z Olsztyna przed plonskiem zaczelo padac w plonsku byla burza... towarzyszyla mi do warszawy... jechalem w samej kurtce i podkoszulku wyjezdzajac bylo cieplo:) troche zmarzlem pod koniec... ale mokry nie bylem:)

Minusem moze byc jedna kieszen w spodniach... Ale da sie przezyc:)

P.S. Kupowalem spodnie i kurtke w Larssonie jak znajdzie kogos ze znizkami u nich mozna wyciagnac ja po naprawde dobrej cenie (zajrzycie do waszego serwisu oni na pewno maja znizke w larsonie i sie podziela:) )

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Odzież”