Czy ktoś ma te modele???

Opinie, doświadczenia, porady dotyczące butów motocyklowych
Wiadomość
Autor
Viktor

Czy ktoś ma te modele???

#1 Post autor: Viktor »

Od dawna nosze sie z zamiarem kupienia nowych butów na moto 8) (tym bardziej teraz po zmianie moto z Thundercata na Varana :lol: :twisted: ),no i tak dopytuje sie gdzie to tylko mozliwe.Chce nabyć buty długie,ale zeby były w miare wygodne po zejsciu z moto,na delikatny spacerek(wiem ze krótkie byłyby wygodniejsze ale ja mam przekonanie do długich :!: ).Chciałbym zeby również noga sie tak bardzo(bo zeby wcale to nie wierze)nie pociła jak juz bedzie te 25 stopni(i tu nasuwa sie mysl o membranie).Mam dwa modele na mysli http://moto.allegro.pl/item321875352_pr ... ar_46.html
(tańszy i wygladaja na całkiem solidne,gorzej z tym ze nie wiem jak ciezko bedzie w nich maszerowac,oraz czy sie noga nie zagotuje w czasie konkretnie słonecznej pogody)
http://www.allegro.pl/item315892258_315892258.html
(te juz sa z wyższej półeczki no i co za tym idze pewnie wygodniejsze,mniej sie noga poci i td)
Czy warto dołożyć jeszcze raz tyle i wybrać Daytona?Czy ktoś miał,badz ma któryś z tych modeli?Jaka jest wasza opinia?A moze jeszcze macie inne ciekawe propozycje które sprostałyby moim (i nie tylko)oczekiwaniom :idea: :idea: :idea: :wink:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#2 Post autor: Dukii »

Pierwsze moje buty to PROBIKER i nie byłem z nich zadowolony. Pewnie miałem niższy model bo nie miałem żadnej membrany tylko skóra wiec szybko zaczęły przemiękać nawet przy małych deszczykach... wiec w zeszłym roku zmieniłem na Daytone z goretex-em. Jestem bardzo zadowolony choć trochę trzeba było wydać na te buty! ale komfort i suche nogi w czasie deszczu to ważna sprawa. Jak jesteś w stanie przełknąć cenę Daytony to polecam!!

Viktor

#3 Post autor: Viktor »

Dukii mam w takim układzie pytanie :D ,czy masz ten model Daytona,który pusciłem w linku?Daytona Spirit XCR.Jeśli tak to pochwal sie jak sie zachowuja w czasie kiedy temperatura jest wyższ (20 stopni i wiecej ),nie gotuje sie stopa tak bardzo.?no a jak masz inny model to jaki ?
Chyba rzeczywiscie zdecyduje sie na ta marke :idea:

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#4 Post autor: Dukii »

mam takie:
http://www.4bikes.pl/product_info.php?c ... cts_id=267

w upalne dni nie zarejestrowałem zbyt dużej temperatury w bucie... membrana nie powoduje tego ze masz cieplej w bucie.. to zależy od skóry jaka jest uzyta do zrobienia buta...

Awatar użytkownika
Krzysiek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 360
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#5 Post autor: Krzysiek »

Też mam Daytona, taki sam jak Dukii. Pasują mi, jestem zadowolony. Moim zdaniem bardzo porządny but.(a nawet 2)

Viktor

#6 Post autor: Viktor »

buciki Daytona spirit XCR zamówione,czekam na przesyłke :lol: :lol: :lol: .Mam nadzieje ze beda pasowały,no i ze sprostają moim wymaganią :lol: :lol: :lol:

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#7 Post autor: Corab »

http://www.4bikes.pl/product_info.php?c ... ts_id=2027
ja od dzisiaj będę w nich zdobywał doświadczenia :D
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Krzysiek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 360
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#8 Post autor: Krzysiek »

Corab, ale przysmoliłeś buciki :wink: :D
Napis próbny

Awatar użytkownika
zalmen3
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 563
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 9:21 am
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

#9 Post autor: zalmen3 »

Daytona to daytona - to taka sama klasa jak Honda (Honda to Honda :wink: ). Sam posiadam model Travel Star GTX i uwazam ze wczesniej jezdzilem w chinskich trampkach - niezaleznie co zalozylem. Nie sadze zebym szybko dal sie przekonac do zmiany butow na inna marke niz Daytona - sa warte kazdej wydanej na nie zlotowki :twisted:

Pozdrawiam

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#10 Post autor: Corab »

wczoraj na wycieczce do Kazimierza najsłabszą stroną były moje buciki, które kupiłem za 80 zł na mototargu 2 lata temu. Miałem niezłe bagienko i zmarzłem do szpiku kości więc moja determinacja kupienia czegoś na deszcz była duża

ps. ale się ubawiłam Twoim podpisem Krzysiek.Najlepsze powiedzonko zeszłego roku, bo w tym jeszcze może ktoś wymyśli lepsze : :lol: :lol: :lol:
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

ODPOWIEDZ

Wróć do „Buty”