pompa paliwa

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
cyper
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 20
Rejestracja: śr wrz 16, 2009 10:45 pm
Lokalizacja: białystok

pompa paliwa

#1 Post autor: cyper »

Witam czy ktoś z szacownych bywalców forum może zdradzić mi gdzie w varaderce SD01 znajduje się ustrojstwo zwane pompą paliwa .Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Awatar użytkownika
lord wiader
Uczy się jeździć
Posty: 76
Rejestracja: sob cze 21, 2008 11:42 am
Lokalizacja: Józefosław

#2 Post autor: lord wiader »

musisz zdjąć pług, i wtedy zobaczysz (patrząc od przodu) lekko po lewej stronie pompę paliwa. jest to urządzenie w kształcie metalowego cylindra zakończonego plastikową kopułką. z kopułki odchodzi jeden wężyk odpowietrzający, do pompy podpięte są dwa (zasilający i powrotny). Pompa mocowana jest za pomocą gumowej opaski, kopułka do pompy za pomocą wkręta z łbem pod wkrętak krzyżakowy.Sam pług przykręcony jest 4 śrubami do ramy.
Obrazek
niech mocz będzie z tobą...
Varadero XL 1000V

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: rumun »

koledzy a w sdo2 tez jest w ty miejscu ?
mam problem z odpalaniem tz . nie zapala mi sie kontrolka pracy pompy .... a jak pokręcę kilkanaście razy to błyśnie i motung pali na dotyk -- myślę , że pompa jest sprawna tylko cus z prądem albo komunikacją miedzy zapłonem a pompą i nie ma znaczenia czy silnik zimny , czy ciepły co to może być ?kiedyś o tym pisałem ale konkretów nie było ....

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: rumun »

i już wiem co było grane - kolega Sewer z Transalpclub powiedział że transponder w kluczyku fiksuje i hiis odwala numery ..... i tak było zapasowy kluczyk i pompa naprawiona , teraz pozostało nowy w Hondzie zamówić i po sprawie .. kilka stówek pęknie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”