pompa paliwa

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bourne
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 268
Rejestracja: śr paź 14, 2009 11:23 am
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Katowice

#46 Post autor: bourne »

Bill pisze:
bourne pisze:kupic mozesz, tylko go nie zalewaj na zime. zima to okazja do szukania dobrych cen. najlepiej wez bezobslugowy, drozszy jest, ale raz zalejesz i masz swiety spokoj

W sumie racja- zima okazje można trafić-zastanowie sie- tym bardziej że Viaderko to Golas- i na akumulatorze sie nie skończy-ostelażować, okufrować , ogmolować, o-gps-ować, - w sumie dobrze że jest ta zimowa przerwa -przydaje sie do dłubania w moto... :D
no ja wlansie tez mam nowe i gole... tez szukam, allegro, jakies strony, a moze komus zlecic kufro i gmole... widze, ze w podobnym stadium moto jestesmy ;]

ale temat zszedl offtopic
Marcin
vs750 '87 -> sd01 '99
50.286309,18.966692
--
kobiety dzielimy na te na sciane i te na zycie...
http://www.bykom-stop.avx.pl

Awatar użytkownika
buba6
Uczy się jeździć
Posty: 69
Rejestracja: śr sie 26, 2009 12:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

#47 Post autor: buba6 »

ja na dniach bede mial moj czolg zbudowany to zobaczysz sobie co w bielsku mozna zamowic
Obrazek

Awatar użytkownika
bourne
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 268
Rejestracja: śr paź 14, 2009 11:23 am
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Katowice

#48 Post autor: bourne »

oo, a gdzie i co robisz, jesli mozna wiedziec?
Marcin
vs750 '87 -> sd01 '99
50.286309,18.966692
--
kobiety dzielimy na te na sciane i te na zycie...
http://www.bykom-stop.avx.pl

BART
Rekrut
Posty: 40
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 11:40 pm
Lokalizacja: Lublin

#49 Post autor: BART »

:D Witam.Zamontowałem dziś w mojej pompie paliwa nowe styki z Larsona i jest cacy,wszystko pasuje i działa.Pompka dostała nowe życie i podaje benzynkę :D Ciekawe na jak długo? Zamówię sobie jeszcze jeden zestaw i trzeba będzie wozić ze sobą .

Bill
Rekrut
Posty: 31
Rejestracja: pt paź 16, 2009 11:28 pm
Lokalizacja: Strzeszkowice-rzut viadrem od lublina
Kontakt:

#50 Post autor: Bill »

bourne pisze:
Bill pisze:
bourne pisze:kupic mozesz, tylko go nie zalewaj na zime. zima to okazja do szukania dobrych cen. najlepiej wez bezobslugowy, drozszy jest, ale raz zalejesz i masz swiety spokoj

W sumie racja- zima okazje można trafić-zastanowie sie- tym bardziej że Viaderko to Golas- i na akumulatorze sie nie skończy-ostelażować, okufrować , ogmolować, o-gps-ować, - w sumie dobrze że jest ta zimowa przerwa -przydaje sie do dłubania w moto... :D
no ja wlansie tez mam nowe i gole... tez szukam, allegro, jakies strony, a moze komus zlecic kufro i gmole... widze, ze w podobnym stadium moto jestesmy ;]

ale temat zszedl offtopic
Bourne-w takim samym stadium- załozmy nowy wątek-OffTopic-bo temat mnie strasznie interesuje...to jak?
de gustibus non est disputandum - i tak trzymajmy-świat zróżniowany jest.

Awatar użytkownika
bourne
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 268
Rejestracja: śr paź 14, 2009 11:23 am
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Katowice

#51 Post autor: bourne »

Bill pisze:
bourne pisze:
Bill pisze:
bourne pisze:kupic mozesz, tylko go nie zalewaj na zime. zima to okazja do szukania dobrych cen. najlepiej wez bezobslugowy, drozszy jest, ale raz zalejesz i masz swiety spokoj

W sumie racja- zima okazje można trafić-zastanowie sie- tym bardziej że Viaderko to Golas- i na akumulatorze sie nie skończy-ostelażować, okufrować , ogmolować, o-gps-ować, - w sumie dobrze że jest ta zimowa przerwa -przydaje sie do dłubania w moto... :D
no ja wlansie tez mam nowe i gole... tez szukam, allegro, jakies strony, a moze komus zlecic kufro i gmole... widze, ze w podobnym stadium moto jestesmy ;]

ale temat zszedl offtopic
Bourne-w takim samym stadium- załozmy nowy wątek-OffTopic-bo temat mnie strasznie interesuje...to jak?
to jak juz bede robil/zamawial/kupowal, zalozy sie temat :)
Marcin
vs750 '87 -> sd01 '99
50.286309,18.966692
--
kobiety dzielimy na te na sciane i te na zycie...
http://www.bykom-stop.avx.pl

Bill
Rekrut
Posty: 31
Rejestracja: pt paź 16, 2009 11:28 pm
Lokalizacja: Strzeszkowice-rzut viadrem od lublina
Kontakt:

#52 Post autor: Bill »

to Okay Bourne- ja również skrobne jak cos tam zakupie lub dorobię..na razie zakupiłem Tylko przedlużenie przedniego błotnika-Bart takie cuś zqałozył i mowi że jest ok. Zakupiłem od Lotnika- powinien mieć jeszcze jedna -jak brałem tydz temu to miał dwie-drugiej chyba jeszcze nie sprzedał. Pasuje do wszystkich Viaderek z wyjatkiem 2008.
de gustibus non est disputandum - i tak trzymajmy-świat zróżniowany jest.

Awatar użytkownika
bourne
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 268
Rejestracja: śr paź 14, 2009 11:23 am
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Katowice

#53 Post autor: bourne »

Bill pisze:to Okay Bourne- ja również skrobne jak cos tam zakupie lub dorobię..na razie zakupiłem Tylko przedlużenie przedniego błotnika-Bart takie cuś zqałozył i mowi że jest ok. Zakupiłem od Lotnika- powinien mieć jeszcze jedna -jak brałem tydz temu to miał dwie-drugiej chyba jeszcze nie sprzedał. Pasuje do wszystkich Viaderek z wyjatkiem 2008.
hehe
tez zakupilem, ostatnie :)
Marcin
vs750 '87 -> sd01 '99
50.286309,18.966692
--
kobiety dzielimy na te na sciane i te na zycie...
http://www.bykom-stop.avx.pl

Bill
Rekrut
Posty: 31
Rejestracja: pt paź 16, 2009 11:28 pm
Lokalizacja: Strzeszkowice-rzut viadrem od lublina
Kontakt:

#54 Post autor: Bill »

bourne-od Lotnika?
de gustibus non est disputandum - i tak trzymajmy-świat zróżniowany jest.

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#55 Post autor: JAQB »

Zakupiłem ostatnio 4kpl. zestawów naprawczych do pomp(takie jak na stronie Larssona). Jakby ktoś preferował to mam jeszcze 2kpl. na zbyciu I mogę komuś podesłać. Jeden rezerwuję dla Przemka (bo wiem , że szukał, a poza tym będzie okazja się spotkać i wypić 3/4 :wink: ), czyli pozostał jeden w cenie 57PLN + koszty przesyłki. Nie robię tego w celach komercyjnych tylko grzecznościowo.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#56 Post autor: Przemek »

JAQB pisze:Zakupiłem ostatnio 4kpl. zestawów naprawczych do pomp(takie jak na stronie Larssona). Jakby ktoś preferował to mam jeszcze 2kpl. na zbyciu I mogę komuś podesłać. Jeden rezerwuję dla Przemka (bo wiem , że szukał, a poza tym będzie okazja się spotkać i wypić 3/4 :wink: ), czyli pozostał jeden w cenie 57PLN + koszty przesyłki. Nie robię tego w celach komercyjnych tylko grzecznościowo.
Dzięki Jaqb. Ostatnio kupiłem w larssonie jeden zestaw. Plan jest taki że nowe styki założę do pompy a stary komplecik jeśli się będzie nadawał będzie jeździł pod kanapą jako zapas a jak się nie będzie nadawał to do kosza. Jeśli nie znajdziesz chętnych to jeden zestaw wezmę.
A flaszeczkę i tak możemy wypić. Spotkanie jest konieczne bo mam Twoje i Medmana świecidełka :D .
nieaktualne

Szkodnik
Udaje motocyklistę
Posty: 110
Rejestracja: czw lip 23, 2009 9:52 am
Lokalizacja: Olsztyn

#57 Post autor: Szkodnik »

JAQB pisze:Zakupiłem ostatnio 4kpl. zestawów naprawczych do pomp(takie jak na stronie Larssona). Jakby ktoś preferował to mam jeszcze 2kpl. na zbyciu I mogę komuś podesłać. Jeden rezerwuję dla Przemka (bo wiem , że szukał, a poza tym będzie okazja się spotkać i wypić 3/4 :wink: ), czyli pozostał jeden w cenie 57PLN + koszty przesyłki. Nie robię tego w celach komercyjnych tylko grzecznościowo.
JAQB czy temat zestawu naprawczego jest jeszcze aktualny? Jeżeli tak to chętnie odkupię jeden bo pompka odmówiła współpracy. Właśnie wczoraj zrobiłem sobie kilometrowy spacerek z 250 km panienką.

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#58 Post autor: JAQB »

Nie mam już, ale w Larssonie są.

Szkodnik
Udaje motocyklistę
Posty: 110
Rejestracja: czw lip 23, 2009 9:52 am
Lokalizacja: Olsztyn

#59 Post autor: Szkodnik »

JAQB dzięki za zainteresowanie, a może któryś z szanownych kolegów lub koleżanek będzie w okolicy LARSSONA? Ja z Olsztyna mam do Gdańska czy Warszawy po 200 km. Byłbym wdzięczny za pomoc w zakupie.

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#60 Post autor: JAQB »

Przecież wyślą Tobie do domku :wink: . A jak nie wyślą to mogę kupić i wysłać, tylko po co tyle zachodu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”