JAJCARNIA 2010

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
JAQB W - brat JAQBa
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 452
Rejestracja: czw paź 16, 2008 12:15 pm
Lokalizacja: xyz

JAJCARNIA 2010

#1 Post autor: JAQB W - brat JAQBa »

x. Maslak pisze:No cóż...
Dziś maksymalna temperatura nie przekroczyła 4 st. C, ale zarówno jadąc do pracy, jak i wracając spotkałem "naszego" na Africe Twin, śmigającego wzdłuż Spacerowej. Utwierdzony, zapraszam, pewnie zgodnie z oczekiwaniami większej części z Was, a dopingując pozostałych:

21 marca, w pierwszą niedzielę wiosny 2010, przywołujemy wiosnę pojawiając się w Sobowidzu. Tradycyjnie o 11.00 Msza, potem jak zawsze kilka symbolicznych nagród, poświęcenie sprzętów spacerkiem między nimi i krótki przejazd ulicami gminy. Wiem już o jednej ekipie, która chce utopić (czy też inaczej ukatrupić, bo lód jeszcze gruby) zimę. Może i inne gremia staną do konkursu? Dajmy jej popalić!

Apeluję: żadnych katamaranów, zwłaszcza na parkingu, bo miejsca wzdłuż drogi i dookoła kościoła niewiele i tylko dla najodważniejszych. Do ogrodu na razie wjechać się nie da, gliniasty teren dookoła ogniska niegościnny również dla pieszych - może ten tydzień coś zmieni.

P.S.: Wiem: nie tylko chłód część z nas powstrzyma. Niektórzy mają jeszcze maszynki nie gotowe. Dlatego: kto nie wybiera się 18 kwietnia do Częstochowy, a prześwięcony chce być - zapraszam właśnie wtedy na "pokropek" - już bez śniegu, ale i bez klasyfikacji, premii itd. - ot, pukanie do Nieba o bezpieczne lato.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#2 Post autor: Przemek »

jak pogoda mnie nie zniechęci to będę
proponuję spotkać sie gdzieś i pojechać wspólnie
nieaktualne

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#3 Post autor: Przemek »

Zgodnie z planem tegoroczna jajcarnia odbyła się z moim skromnym udziałem :)
Pomomo kiepskiej pogody, przyjachała całkiem spora grupa wariatów z pomorskiego.
Obrazek Obrazek

przjechali czym się dało
Obrazek

pojawiło się trochę znajomych mord
Obrazek

niektórzy prawie wiechali do kościoła, może chcieli być bliżej Stwórcy :)
Obrazek

czym skorupka za młodu... :shock:
Obrazek

a na koniec na cześć wiosny spalono kilka opon
Obrazek
nieaktualne

JAQB
Zapalony motocyklista
Posty: 740
Rejestracja: śr paź 15, 2008 9:42 pm

#4 Post autor: JAQB »

Motorki poświęcone deszczem :mrgreen: i przez x.Maślaka. Wg wstępnych danych, było 979 pojazdów.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”