Pomózcie w dołączeniu do tak zacnego grona... :)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
staciek
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 402
Rejestracja: pn sie 20, 2012 1:35 pm
Imię: Staszek
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Warszawa /Międzylesie/
Kontakt:

#31 Post autor: staciek »

jaromc pisze: logika jest prosta podobał się tobie i był wyjątkowy na aukcji więc podobał się też innym :D :D :D

jest okazja... to cza brać :wink:
święte słowa :roll:
;* Varadero XL 1000

batopl
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 16, 2013 8:37 pm
Lokalizacja: Słubice

#32 Post autor: batopl »

No toż dla tego sobie pluję w brodę. No ale jak to mówi moja szacowna małżonka: "widocznie tak miało być":).

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

#33 Post autor: james »

Widocznie ta sztuka nie była dla Ciebie. Pamiętam rozgoryczenie, kiedy chciałem kupić V-Stroma 1000, zanim jeszcze pojawił się pomysł zakupu Viadra. Byłem z gościem umówiony (w sumie 400km w jedną stronę) i wieczorem, w przeddzień wyjazdu gościu do mnie dzwoni, że sprzedane...

Gdyby nie to, dzisiaj latałbym dużym DLem, a nie najlepszym motocyklem na świecie :D

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#34 Post autor: jaromc »

batopl pisze:No toż dla tego sobie pluję w brodę. No ale jak to mówi moja szacowna małżonka: "widocznie tak miało być":).
marne pocieszenie :wink: ale idąc tokiem myślenia kolegi James-a to zacznij się rozglądać za GS-em :D :wink:

powodzenia w dalszych łowach :wink:
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

#35 Post autor: james »

Jaromc, nie przesadzaj, bo aż mi się głupio zrobiło :oops:
Zostańmy jednak przy Viadrze 8)

batopl
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 16, 2013 8:37 pm
Lokalizacja: Słubice

#36 Post autor: batopl »

Kupiłem!!! Jak trochę ochlone po podróży to dam znać co i jak. Słowem wstępu dodam tylko ze w czasie jazdy z nowym Viadrem na przyczepce przy 80km/h po wpadnieciu w jebitną Polską dziurę wyskoczyły mi 4 z 5 pasów mocujących i motor już prawie leciał... Utrzymał sie na jednym-tak na wszelki wypadek założonym pasie... Kierowcy z tylu mrugali światłami ze mi moto leci... Masakra. Prawie sie zesralem w gacie...

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#37 Post autor: jaromc »

james pisze:Jaromc, nie przesadzaj, bo aż mi się głupio zrobiło :oops:
to miał być pozytywny aspekt tej sytuacji :wink:
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Awatar użytkownika
jaromc
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 570
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 10:25 pm
Lokalizacja: Rybnik

#38 Post autor: jaromc »

batopl pisze:Kupiłem!!! Jak trochę ochlone po podróży to dam znać co i jak. Słowem wstępu dodam tylko ze w czasie jazdy z nowym Viadrem na przyczepce przy 80km/h po wpadnieciu w jebitną Polską dziurę wyskoczyły mi 4 z 5 pasów mocujących i motor już prawie leciał... Utrzymał sie na jednym-tak na wszelki wypadek założonym pasie... Kierowcy z tylu mrugali światłami ze mi moto leci... Masakra. Prawie sie zesralem w gacie...
no i po kłopocie... pogratulować

a co do dziur "TERAZ POLSKA" :wink:
Przewracając drugiego nie sprawisz że będziesz wyższy

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

#39 Post autor: adziu »

Jeśli masz kase to bierz i do Przemyśla (skoro nie chciałeś do Rzeszowa ) moto forumowe od pewnego kolegi
http://otomoto.pl/honda-varadero-xl-1000-M3456973.html

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

#40 Post autor: płock1964 »

batopl pisze:Kupiłem!!! Jak trochę ochlone po podróży to dam znać co i jak. Słowem wstępu dodam tylko ze w czasie jazdy z nowym Viadrem na przyczepce przy 80km/h po wpadnieciu w jebitną Polską dziurę wyskoczyły mi 4 z 5 pasów mocujących i motor już prawie leciał... Utrzymał sie na jednym-tak na wszelki wypadek założonym pasie... Kierowcy z tylu mrugali światłami ze mi moto leci... Masakra. Prawie sie zesralem w gacie...
Prawidłowo załozone pasy transportowe wystarczają dwa i moto nie ma żadnej możliwości, żeby się wypiąć. Więc Kolego nie zwalaj winy na dziurawe drogi, tylko po prostu się naucz mocować motocykl na przyczepie. I zeby nie było- wcale nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

#41 Post autor: adziu »

batopl pisze:Kupiłem!!! Jak trochę ochlone po podróży to dam znać co i jak. Słowem wstępu dodam tylko ze w czasie jazdy z nowym Viadrem na przyczepce przy 80km/h po wpadnieciu w jebitną Polską dziurę wyskoczyły mi 4 z 5 pasów mocujących i motor już prawie leciał... Utrzymał sie na jednym-tak na wszelki wypadek założonym pasie... Kierowcy z tylu mrugali światłami ze mi moto leci... Masakra. Prawie sie zesralem w gacie...
Nie trzymaj w niepewności , rób foty i zapodaj, my też sramy w gacie z ciekawości

batopl
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 16, 2013 8:37 pm
Lokalizacja: Słubice

#42 Post autor: batopl »

płock1964 pisze:
batopl pisze:Kupiłem!!! Jak trochę ochlone po podróży to dam znać co i jak. Słowem wstępu dodam tylko ze w czasie jazdy z nowym Viadrem na przyczepce przy 80km/h po wpadnieciu w jebitną Polską dziurę wyskoczyły mi 4 z 5 pasów mocujących i motor już prawie leciał... Utrzymał sie na jednym-tak na wszelki wypadek założonym pasie... Kierowcy z tylu mrugali światłami ze mi moto leci... Masakra. Prawie sie zesralem w gacie...
Prawidłowo załozone pasy transportowe wystarczają dwa i moto nie ma żadnej możliwości, żeby się wypiąć. Więc Kolego nie zwalaj winy na dziurawe drogi, tylko po prostu się naucz mocować motocykl na przyczepie. I zeby nie było- wcale nie było moim zamiarem obrażanie kogokolwiek.
Nie obrazam sie wcale bo nie ja mocowalem pasy. Robili mi to chłopaki z Jeleniej z serwisu moto więc nie zakładaliśmy niespodzianek a ja zaufalem ze będzie ok. Dziękuje opatrznosci ze poprosiłem ich o założenie tego jednego pasa który został... No ale zdarzyło sie, ale uwierzcie. Ze to nie była taka nasza zwykla, duża polska dziura w drodze tylko naprawdę jebitny niemal krater i wziąłem go centralnie więc podejrzewam ze motor przysiadl po całości i po prostu wyskoczyly prawie wszystkie haki z zaczepow przyczepy. Jeszcze tylko dodam ze to było już w nocy, w deszczu, na zakręcie krajowej drogi bez pobocza... Kuźwa, co i rusz zza zakretu wypadal TIR który musiał za mną sie zatrzymywać żeby mnie wyminac (z przodu cały czas cos jechało) To po prostu cieżko opisać. Skończyło sie szczęśliwie (los patrzy chyba na mnie łaskawie czasem tylko dając ostrzeżenie ;). ) i moto stoi już całe w garażu.

batopl
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 16, 2013 8:37 pm
Lokalizacja: Słubice

#43 Post autor: batopl »

adziu pisze:
batopl pisze:Kupiłem!!! Jak trochę ochlone po podróży to dam znać co i jak. Słowem wstępu dodam tylko ze w czasie jazdy z nowym Viadrem na przyczepce przy 80km/h po wpadnieciu w jebitną Polską dziurę wyskoczyły mi 4 z 5 pasów mocujących i motor już prawie leciał... Utrzymał sie na jednym-tak na wszelki wypadek założonym pasie... Kierowcy z tylu mrugali światłami ze mi moto leci... Masakra. Prawie sie zesralem w gacie...
Nie trzymaj w niepewności , rób foty i zapodaj, my też sramy w gacie z ciekawości
Zaraz sie zbieram żeby go solidnie obejrzeć bo wczoraj miałem caly dzień w Tropical Island (trza było jakoś udobruchac współmałżonke za zakup) więc nawet sam nie miałem kiedy porobic fotek... 2009 rok, 14000 mil przebiegu, gmole, kufry, dodatkowe halogeny, grzane manetki i nowe gumy. To tak znów słowem wstępu. Alez jestem hepi.

batopl
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 16, 2013 8:37 pm
Lokalizacja: Słubice

#44 Post autor: batopl »

Obrazek

elefant
Uczy się jeździć
Posty: 66
Rejestracja: pn cze 29, 2009 8:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 1999
Lokalizacja: sieradz

#45 Post autor: elefant »

Obserwowałem Twoje zmagania z kupnem varana GRATULUJE to wyglada na ładny egzemlarz :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Szukam opinii”