Do jakiej wysokosci siedzenia mozna obnizyc varadero 125

ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
ja26
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 19, 2013 7:41 am

Do jakiej wysokosci siedzenia mozna obnizyc varadero 125

#1 Post autor: ja26 »

Poszukuje odpowiedzi na to pytanie bo szukam motocykla dla zony o wzroscie 154cm, wiec szukam motocykla który można obniżyć a podoba mi sie male viadro, jak na początek dla zony na powrót do 2 kół po 9 latach,wcześniej jeździła gs500.
prosze o konkretne odpowiedzi. Mechanika to nie problem prowadze warsztat samochodowy, a swoje motocykle sam serwisuje

Awatar użytkownika
Adamko
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 8:42 pm
Imię: Adam
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Łódź

Re: Do jakiej wysokosci siedzenia mozna obnizyc varadero 12

#2 Post autor: Adamko »

Jak jeździła 500 to moc nie gra roli. Wszystko okiełzna.
Ja kupiłem Wiadro i sprzedaję swoją MAGNE. Ma przerobioną kanapę i jest naprawdę nisko jak jesteś zainteresowany to pisz na priv.
Nic nie jest takim jakim być się wydaje

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Do jakiej wysokosci siedzenia mozna obnizyc varadero 12

#3 Post autor: james »

ja26 pisze:Poszukuje odpowiedzi na to pytanie bo szukam motocykla dla zony o wzroscie 154cm, wiec szukam motocykla który można obniżyć a podoba mi sie male viadro, jak na początek dla zony na powrót do 2 kół po 9 latach,wcześniej jeździła gs500.
prosze o konkretne odpowiedzi. Mechanika to nie problem prowadze warsztat samochodowy, a swoje motocykle sam serwisuje
Konkretnie, to pewnie mało kto Tobie odpowie. Są tylko dwa sposoby, ale o tym pewnie wiesz:
1) przerobienie siedzenia (max 1cm w dół)
2) wymiana trójkątów, tylnego zawieszenia
Skupiłbym się na drugim punkcie - poszukaj akcesoryjnych i zobacz, ile można zejść z dół. Na pierwszej lepszej stronie widziałem, że 3cm, więc to już jest coś.

Pozostaje jeszcze kwestia geometrii i przedniego zawieszenia - ewentualne 3cm to nie jakoś super dużo, ale trzeba by już zapewe opuścić lagi z przodu, ale tutaj niech się mądrzejsi wypowiedzą ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”