Chwalić sie !!!

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Viktor

Chwalić sie !!!

#1 Post autor: Viktor »

No,obudzić sie.Co jest z tym Łódźkim składem :?: Śmigał ktoś dwa weekendy temu,weekend temu czy choćby w ten weekend ,albo chociaż w tygodniu.Czy dla Wszystkich liczy sie tylko otwarcie sezonu i VIM,a moze reszta nakreconych km to byle co,ja bynajmniej tak nie uważam bo kazdy km ma cos w sobie. :) :)

Viktor

#2 Post autor: Viktor »

weekend 12-13.04 250 km.Droga do OPOCZYŃSKICH LASÓW+śmiganie po lasach(Opoczyńskie ze wzgledu na to ze niedaleko rodzinke mozna przy okazji odwiedzić).ALE LAS W SAM RAZ DLA VARANKA :!: :!: :!: Szutrowe drodi miedzy pełnym zalesieniem,obcowanie z przyrodą to jest to ..... http://picasaweb.google.com/gosowka/OpoczySkieLasy

Bajka

#3 Post autor: Bajka »

Ty chyba masz za dużo wolnego czasu, może mojego brzdąca Ci podrzucę :wink: :lol: to pośmigam chętnie :( .
A poważnie to na razie giluch z nocha i trzeba się leczyć na otwarcie sezonu bo katamaranem przyjdzie pojechać i to dopiero wstyd. :oops:
A może dobre rozwiązanie jak patrzę na pogodę, pozostałe wiaderka ustawi się w szeregu na płozach i chociaż kulig będzie. :P

Viktor

#4 Post autor: Viktor »

z czasem to różnie bywa,ale wiem jedno ze jak juz ten czas jest to nie wchodze na forum zeby poklikać(klikam tylko w pracy),tylko wrzucam temacik na łódzki forum badz łape za tel i umawiam przelocik tu i tam :lol: :lol: :lol: .Wchodze do garażu wyprowadzam rumaka i długa. :D Oki rozumiem Was i wielki szacun,ze majac szkraba jednak dacie rade na zlocik śmignąć,no i życze Wam i sobie(bo mimo ze w Dusznikach nie bede to latania nie odpuszcze)zeby jednak śniegu duzo nie napadało :wink: :wink: :wink: .
PS:sezon w naszym pieknym kraju jest zbyt krótki zeby sobie odpuszczać zbyt wiele urokliwych i ciepłych dni....
i tak wczoraj np spotkalismy sie z cześcia ekipy z ŁDZ i polecieliśmy na Tame+do około Zalewu(bez mała)w Borkach i było całkiem sympatycznie.
POZDRAWIAM SERDECZNIE(prosze nie zapomnijcie o moich ciuszkach klubowych,i wtedy juz bedzie konkkretny powód zeby sie chocby styknac,a ja mam tyle pytań do Was na żywca :lol: :lol: :lol: )

Bajka

#5 Post autor: Bajka »

Jak to wczoraj na tamę :shock: :shock: :shock: , a kto pracował??? Pewnie plecaczek :wink:
O ciuchach nie zapomnimy, a podjechać możesz do nas po południu na "przygarażowe" pogaduchy.

Viktor

#6 Post autor: Viktor »

Pracujemy razem z plecaczkiem :lol: ,pracujemy od pn do pt 5:45-18:00 i sobota od 6-15.niedziela wolna. :lol: tyrka ciezka jak to u siebie no ale cos za cos :wink: No to kiedy pod ten garazyk mozna wpasc :wink: :wink: :wink: na "pogaduchy".W niedalekiej przyszósci nie pogardze .....

Bajka

#7 Post autor: Bajka »

Najlepiej się zdzwonić wcześniej bo my popołudniami też potrafimy tyrać :cry: . Kontakty znajdziesz przy użytkownikach.

Viktor

#8 Post autor: Viktor »

Bajka pisze:Najlepiej się zdzwonić wcześniej bo my popołudniami też potrafimy tyrać :cry: . Kontakty znajdziesz przy użytkownikach.
juz nawet pisałem do Was na GG ,ale chyba macie zablokowanych nieznajomych,a było to juz z miesiac temu :shock: oki jak cos to zadzwonie wcześniej.... :roll: POZDRAWIAM

Bajka

#9 Post autor: Bajka »

sie odblokuje :wink:

Awatar użytkownika
fiacik69
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: czw lis 13, 2008 8:58 am
Lokalizacja: Łódź

#10 Post autor: fiacik69 »

ja dzis czyli 09.12,08 bede jezdzil a sprzet nabylem niedawno od Dukiego planuje jechac na widzew i jeszcze troche po miescie jak by ktos chcial posmigac prosze dzwonic 508825466 na varadero dopiero zaczynam wiec nie liczcie na skladanie sie w zakrety na kolanie jazde na kole i inne numery narazie planuje troszke sie po przemieszczac
Motocykle ponad wszystko !!!

Viktor

#11 Post autor: Viktor »

ooooo nastepne viadro w Łodzi .. fajnie ,ja czesto latam wiec bedzie mozna sie styknac, w sezonie zimowym latam tylko w weekendy bo na wiecej nie mam czasu niestety. jak pododa dopisze w nadchodzacy weekend to sie odezwe mój nr to 503-737-993 pozdrawiam

Viktor

#12 Post autor: Viktor »

jak pogoda dopisze (a powiem ze nie mam dużych wymagań do warunków atmosferycznych )to moze jakieś latanko bedzie w niedziele.. sie zobaczy :lol:

Awatar użytkownika
fiacik69
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: czw lis 13, 2008 8:58 am
Lokalizacja: Łódź

#13 Post autor: fiacik69 »

Ktoś jedzie do Zakopca na otwarcie? wziąl by mi paczuszke wielkości pudelka od zapałek?
Motocykle ponad wszystko !!!

Viktor

#14 Post autor: Viktor »

fiacik69 pisze:Ktoś jedzie do Zakopca na otwarcie? wziąl by mi paczuszke wielkości pudelka od zapałek?
nie dodałeś tylko że pudełeczko bedzie cykać..... cyk,cyk,cyk :)

Awatar użytkownika
fiacik69
Uczy się jeździć
Posty: 65
Rejestracja: czw lis 13, 2008 8:58 am
Lokalizacja: Łódź

#15 Post autor: fiacik69 »

bo nie bedzie - od razu zrobi BUM!!!
Motocykle ponad wszystko !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łódzkie”