Kratka na lampe SD02

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna części do motocykli a także akcesoriów np. kufry,torby itp...
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

Kratka na lampe SD02

#1 Post autor: przemooo0614 »

Witam :) Sprzedałem swoje wiaderko i została mi z niej kratka na lampe którą sam zrobiłem i opisywałęm na forum http://www.hondavaradero.pl/phpBB3/view ... mpe#p65681 :) Moge przesłać wiecej zdjęć za kratke chce 150 zł + koszty wysyłki po stronie kupującego :) Mam jeszcze jeden wydech,końcówki wydechu też by sie chyba znalazły i też je opisywałem na forum i wypełnienie czachy (czarny plastik pod lampą przednia) Pozdrawiam :)

mury
Uczy się jeździć
Posty: 55
Rejestracja: pt sie 08, 2014 9:36 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007

Re: Kratka na lampe SD02

#2 Post autor: mury »

Może się narażę
Ale wybacz,sprzedałeś viaderko i chcesz jeszcze nadmiernie zarobić na forumowiczach? Zawsze myślałem, że forum to miejsce w którym pomaga się innym użytkownikom. Oddaje się, lub sprzedaje niepotrzebne "graty" po kosztach.
No cóż mocno się myliłem.
Obyś nie sprzedał reszty "śmieci", które masz w garażu.

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

Re: Kratka na lampe SD02

#3 Post autor: przemooo0614 »

mury oddaje kratke po kosztach którą wogóle ciężko dostać:) ja jak szukałem kratki to nie mogłem jej nigdzie znaleźć a jak znalazłęm to kosztowała około 60 euro i postanowiłem ją zrobić sam musiałem kupić potrzebny materiał i poświecić kupe czasu na to żeby ona wyszła tak jak wyszła jeździć malować płacić,pomysł zostawiłem na forum a z motoru sciągłem ją po to żeby ją sprzedać a nie oddać Ci za darmo Ty jak masz motor z kuframi do sprzedania i motor sprzedajesz bez kufrów to potem oddajesz komuś kufry na forum za darmo?? :)

mury
Uczy się jeździć
Posty: 55
Rejestracja: pt sie 08, 2014 9:36 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007

Re: Kratka na lampe SD02

#4 Post autor: mury »

Sam napisałeś, że wykonanie tej kratki to „groszowe sprawy” i część materiału załatwiłeś od kumpla. Nie mam nic do handlarzy, czy osób które chcą się pozbyć zbędnych części, ale moim zdaniem, będąc forumowiczem, nie powinno się zarabiać na kolegach z forum, od tego są inne strony.
Dla mnie forum to coś więcej niż sklep internetowy. Dla mnie to skarbnica wiedzy i bezinteresowna pomoc innych forumowiczów. To postawa takich osób jak waldeman, który poświęcił swój czas i specjalnie ściągnął stopkę, żeby ją pomierzyć i porobić zdjęcia, bo ktoś z forum tego potrzebował, to temat „Sugestia deklaracji pomocy” i osób które się w nim wypowiedziały, to Twój temat „Zrób to sam. Kratka na lampę” i wiele, wiele innych.
Z jednym jednak powinienem ugryźć się w język i za co Cię przepraszam, nikomu nie należy życzyć źle, obyś sprzedał swoje części.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
przemooo0614
Uczy się jeździć
Posty: 72
Rejestracja: ndz wrz 12, 2010 2:34 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2003

Re: Kratka na lampe SD02

#5 Post autor: przemooo0614 »

jeśli od tego są inne strony to po co na naszym forum jak i na każdym innym jest dział sprzedam kupie w którym właśnie jesteśmy większość z nas jest tutaj po to żeby coś od kogoś kupić albo sprzedać :) na każdym forum ciągle coś ktoś robi i sprzedaje kufry aluminiowe podnóżki uchwyty do navi i wiele innych i każdy jest zadowolony że może kupić coś co np jest słabo dostępne :) A co do waldemana faktycznie bardzo komuś pomógł opisując swoją stopke i robiąc zdjęcia dla forumowiczów tak samo jak ja zrobiłem ze swoją kratka ale weldman nikomu nie oddał swojej stopki za darmo :) pozdro

Awatar użytkownika
płock1964
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 551
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 2:36 pm
Marka motocykla: Varadero + Pannonia
Model: sd1
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Płock - Schwedt

Re: Kratka na lampe SD02

#6 Post autor: płock1964 »

mury pisze:Może się narażę
Ale wybacz,sprzedałeś viaderko i chcesz jeszcze nadmiernie zarobić na forumowiczach? Zawsze myślałem, że forum to miejsce w którym pomaga się innym użytkownikom. Oddaje się, lub sprzedaje niepotrzebne "graty" po kosztach.
No cóż mocno się myliłem.
Obyś nie sprzedał reszty "śmieci", które masz w garażu.

Pokaż jakiś watek, w ktòrym oddałeś coś komuś za darmo.
A jeśli takowego brak, powstrzymaj się od krytyki.
Pozdrawiam, życzę miłego dnia. Szerokości.

mury
Uczy się jeździć
Posty: 55
Rejestracja: pt sie 08, 2014 9:36 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero 125
Rocznik: 2007

Re: Kratka na lampe SD02

#7 Post autor: mury »

Z innego forum, bo na tym nie ma działu „nasze maszyny” więc nie opisywałem dokładnie przygód z serwisowaniem motorka, ale proszę bardzo:
http://www.podkarpackie2oo.pl/viewtopic ... 26&t=16451 Post z 29 września 2014.
Tak przyczepisz się, że część uszkodzona, ale viaderko mam za krótko, żeby posiadać do niego jakieś zbędne dobre części. Jeśli takie będę miał to na pewno dam znać (planuję kupić nowy tłumik, jak będzie Ci potrzebny oryginał to go dostaniesz)
A jeśli jesteś forumowiczem accordclubpolska i są Ci potrzebne boczne poduszki silnika, lub taśma SRS to też je dostaniesz.
Widocznie idea „forum” nie jest już taka jak kiedyś, gdzie użytkownicy dzielili się informacjami i nie tylko.
Pozdrawiam
PS Nie pisałem, że części trzeba oddawać za darmo, ale ok, jeśli kolega wycenił swoją pracę na taką kwotę, nie będę więcej dyskutował.

Awatar użytkownika
Merlin
Sympatyk Weteran
Sympatyk Weteran
Posty: 752
Rejestracja: wt sie 06, 2013 7:37 am
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL1000VA
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Racibórz

Re: Kratka na lampe SD02

#8 Post autor: Merlin »

mury pisze:Nie pisałem, że części trzeba oddawać za darmo, ale ok, jeśli kolega wycenił swoją pracę na taką kwotę, nie będę więcej dyskutował.
I tak trzeba było zrobić zamiast pisać pierwszy post.
Jest towar i cena, pasuje - kupujesz, nie pasuje - nie kupujesz, po co te dziwne wpisy?

skawiator
Udaje motocyklistę
Posty: 144
Rejestracja: czw sty 09, 2014 9:54 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: HONDA
Model: VARADERO XL 1000
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Bełchatów / Piotrków Tryb.

Re: Kratka na lampe SD02

#9 Post autor: skawiator »

i niepotrzebne spiny na nowy rok :)) po to jest ten dział, żeby coś kupić lub sprzedać. Odpowiada- kupujesz, nie odpowiada- nie kupujesz. szybkiego rozpoczęcia sezonu życzę :clap:

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: Kratka na lampe SD02

#10 Post autor: james »

Tak jak napisali przedmówcy - nie ma obowiązku zakupu czegokolwiek, co zostało "wystawione" na forum. Jeśli ktoś jest zainteresowany, jeśli odpowiada mu cena to ma prawo kupić, ale nic nie musi. Istotą forum jest głównie dzielenie się wiedzą i to za darmo :)

Co do działu "nasze maszyny" to mamy garaż ;)
http://www.hondavaradero.pl/phpBB3/viewforum.php?f=107

melon1968
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 1487
Rejestracja: śr maja 15, 2013 10:01 pm
Imię: mmm
Marka motocykla: honda
Model: VA 1000 VFR1200XD
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Świdnik

Re: Kratka na lampe SD02

#11 Post autor: melon1968 »

No trzeba założyć nowy dział-oddam za darmo ;D ;D ;D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i akcesoria”