[S] Sprzedam Varadero 1000 ABS sd02 2006 Black

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
borys
Uczy się jeździć
Posty: 74
Rejestracja: pn lut 04, 2008 12:03 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda
Model: Sd02
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Chełmża

[S] Sprzedam Varadero 1000 ABS sd02 2006 Black

#1 Post autor: borys »

Witam serdecznie. W związku z planowaną budową domu zmuszony jestem do sprzedania mojej hondzi. W moich rękach kilka sezonów, zawsze bezawaryjna i niezawodna. Miałem plany wyjazdowe tym motocyklem na kolejne sezony dlatego nie ma potrzeby inwestowania w niego żadnych pieniędzy.
Napęd i tylna opona są nowe i zrobiłem na nich ok 2000km. Przednia opona jak i akumulator w zeszłym sezonie. Sprzęgło wymienione w poprzednim sezonie (kosza nie słychać wcale). Motocykl wyposażony w piękną i mega wygodną kanapę, robioną na zamówienie u Johnego z forum AT( czekałem w kolejce kilka miesięcy ale warto było). Motocykl zadbany zawsze przygotowywany tak by służył bezawaryjnie. Zwiedziłem nim Rumunię, Litwę, Alpy, Szwecję i Danię, Białoruś i wiele innych ciekawych miejsc. Przebieg motocykla oryginalny 102tyś km, motocykl na 100% bezwypadkowy. Teraz wyposażenie: gmole givi, stelaże tylnych kufrów givi monkey, kufry duże pakowne z systemem monkey firmy motodetail(prawie nowe), kufer centralny givi maxia, halogeny na gmole givi, podgrzewane manetki oxford, deflektor darkojack, kanapa akcesoryjna, olejarka łańcucha, abs. Motocykl zadbany, rozstaję się z żalem. Kujawsko-pomorskie Marcin Boryczko 663969363

https://www.olx.pl/oferta/honda-varader ... BAyFb.html

można również obejrzeć mój profil na fb gdzie znajdziecie jakies zdjęcia z wyjazdów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”