hałasująca skrzynia pomocy???????

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
Wiadomość
Autor
kolim
Zapalony motocyklista
Posty: 797
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#16 Post autor: kolim »

TO chyba lepiej wiedzieć czym się jeżdzi?? Ja bym od razu do niego dzwonił...

Wiesz lepiej wiedzieć i nie wsiadać i kombinować co dalej niż jeździć z nieświadomościa co może być za sekunde...
Obrazek

Awatar użytkownika
seba0000
Udaje motocyklistę
Posty: 123
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 7:44 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Lobnitz b/Bielitz

#17 Post autor: seba0000 »

Czy ten moto co kupiłeś to srebrno czarny z przeprofilowaną kanapą z napisem varadero ? Jeżeli tak to powiem Ci , że wcześniej był czerwony .

pavulon
Rekrut
Posty: 34
Rejestracja: czw cze 17, 2010 6:34 pm
Lokalizacja: Kostrzyn

#18 Post autor: pavulon »

moje zdanie. :) mam równiez przebieg dokładnie 70.100 km i prawda jes ze skrzynia chodzi głosniej na wycisnietym sprzęgle. jednak tarcze sprzęgłowe sprezyny i uszczelka to jakis tam wielki wydatek jesli ja kupiłem mota to licze ze musze kupić opony linke swiece + jakis dodatek nawet jesli nie widziałem moto. w innym przypadku trzeba sprzegło zrobić :) dzwoniłem do honda motocykle w poznaniu i rozrząd jest nie wymienialny chyba ze sa odgłosy chałasującego łańcucha. s sumie rozrzad jak sobie policzyłem to max ale to max 1000 zł ale to znowu jest na lata łańcych srednio 300 zł pewnie jakas rolka jedna czy druga slizg pewnie ze 4 może to i 500 kosztować. a i wymienił by sobie sam bo ciekawy jestem co tam ciekawego jest :)
Czasami na drodze spotyka sie szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... naprawde.. czasami aż ciężko ich wyprzedzić.

Awatar użytkownika
kam1l_slij
Udaje motocyklistę
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 1:08 pm
Imię: Kamil
Marka motocykla: Honda
Model: Xl1000 v2
Rocznik: 2002
Lokalizacja: Żory

#19 Post autor: kam1l_slij »

olo pisze:miałem podobny problem ze swoim wiaderkie, tzn. szumiało sprzęgło, wymieniłem łożysko...było OK 1000 km i teraz to samo widocznie tak musi być...co do skrzyni to faktycznie sprawdź pozipom oleju 8)
Wymieniałeś łożysko na koszu? mi na ciepłym silniku bez sprzęgła lekko słychać kosz ale to normalne bo wcześniej tez tak miałem w innym moto, się właśnie zastanawiam czy by tego łożyska tez nie zmienić ale podobno z tego co słyszałem jest nie wymienialne, daj znać które wymieniałeś.Pozdrawiam
Prąd, paliwo, woda, olej ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”