Moto Wigilia

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#91 Post autor: MarekM »

Konrad pisze:(...) Następnym razem skierujemy indywidualne zaproszenie specjalnie do Ciebie, abyś nie czuł się pominięty :lol: (...)
Nie ma takiej potrzeby. Lokalne spotkania ogłaszamy w dziale "Lokalne ..." a ogólnopolskie w dziale "Ogólne" lub "Wyjazdy klubowe". To takie proste.

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#92 Post autor: Corab »

Ja równiez dziękuję za miłe towarzystwo i w szczególności Łodziaką za podwózkę :D :D :D
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#93 Post autor: Pretor »

Dziękuję również za szalenie miłe spotkanie.

Powiem tak:

Towarzystwo, zabawa na super wielki plus !!!!

Jedzenie i kasa oceniam bardzo kiepsko. Nie będę się rozwodził co i jak ale jak dla nas to lekka przesada. 320 zł za parę to prawie sylwester.
Na przyszłość będę za tym aby parę rzeczy pozmieniać a głównie
to za tym aby wprowadzić przedpłaty bo jak widać lista to jedno a real to drugie.
Marta mnie prawie powiesiła jak jej powiedziałem że za lampkę wina i herbatę ma dopłacić 70 zł.
Dodatkowo żołądek kiepsko trawił te specjały z Bania Luki.
Raczej tam więcej nie zajrzę.

To tyle moich spostrzeżeń.
Na koniec pozdrwiam Łódz bo oni to dopiero drogą pielgrzymkę odbyli.
Dziękuję za czekoladę. Dzięki niej będę miał nowego avatara:):):)
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#94 Post autor: Konrad »

MarekM pisze:
Konrad pisze:(...) Następnym razem skierujemy indywidualne zaproszenie specjalnie do Ciebie, abyś nie czuł się pominięty :lol: (...)
Nie ma takiej potrzeby. Lokalne spotkania ogłaszamy w dziale "Lokalne ..." a ogólnopolskie w dziale "Ogólne" lub "Wyjazdy klubowe". To takie proste.
To takie proste wykazać się odrobiną inicjatywy, dopisać się do listy uczestników i dołączyć do wspólnego spotkania. Wszyscy są zawsze mile widziani.

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#95 Post autor: MarekM »

Konrad pisze: To takie proste wykazać się odrobiną inicjatywy, dopisać się do listy uczestników i dołączyć do wspólnego spotkania. Wszyscy są zawsze mile widziani.
Najwyraźniej kompletnie nie kumasz o co chodzi. Na forum motocyklowym o subtelności może być trudno, z drugiej strony Corab od razu dostrzegł w czym rzecz.

Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

#96 Post autor: Konrad »

MarekM pisze:
Konrad pisze: To takie proste wykazać się odrobiną inicjatywy, dopisać się do listy uczestników i dołączyć do wspólnego spotkania. Wszyscy są zawsze mile widziani.
Najwyraźniej kompletnie nie kumasz o co chodzi. Na forum motocyklowym o subtelności może być trudno, z drugiej strony Corab od razu dostrzegł w czym rzecz.
Jeśli masz do mnie jakiś problem i podwórkową gwarą twierdzisz, że czegoś „nie kumam” to daj znać kiedy odwiedzisz Warszawę, będziesz miał okazje mi to osobiście wytłumaczyć.

Temat uważam za zamknięty. A jeśli jeszcze coś masz ciekawego i pouczającego do powiedzenia mi osobiście to na priva.

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#97 Post autor: smutek »

Pretor pisze:Dziękuję również za szalenie miłe spotkanie.

Powiem tak:

Towarzystwo, zabawa na super wielki plus !!!!

Jedzenie i kasa oceniam bardzo kiepsko. Nie będę się rozwodził co i jak ale jak dla nas to lekka przesada. 320 zł za parę to prawie sylwester.
Na przyszłość będę za tym aby parę rzeczy pozmieniać a głównie
to za tym aby wprowadzić przedpłaty bo jak widać lista to jedno a real to drugie.
Marta mnie prawie powiesiła jak jej powiedziałem że za lampkę wina i herbatę ma dopłacić 70 zł.
Dodatkowo żołądek kiepsko trawił te specjały z Bania Luki.
Raczej tam więcej nie zajrzę.
t
To tyle moich spostrzeżeń.
Na koniec pozdrwiam Łódz bo oni to dopiero drogą pielgrzymkę odbyli.
Dziękuję za czekoladę. Dzięki niej będę miał nowego avatara:):):)
My również dziękujemy za wieczór miło było się znowu spotkać w tak sympatycznym gronie.

Ja również jestem rozczarowany jedzeniem i rachunkiem i jest mi przykro że tak wyszło , ale do ceny musimy oczywiście doliczyć opłatę za niobecnych no a jeśli chodzi o alkohol to wiadome było że nie ma go w cenie kolacji i ustaliliśmy na początku że dzielimy na wszystkich :?
A herbata była w cenie :wink:

Bajka

#98 Post autor: Bajka »

Nie martw się Smutek :cry:
Bawiliśmy się świetnie więc za doborowe towarzystwo zapłaciliśmy i tyle. :lol: :lol: :lol:
Ja tam się najadłam i nic mi nie zaszkodziło :P :wink:
Trochę tylko akordeon mi słuch przytępił.
Czekamy na kolejny raz, może jakaś zabawa karnawałowa wypali :?: :D

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#99 Post autor: Pretor »

Wnoski, wnioski, wnioski a w przyszłości będzie łatwiej.

Marek i Konrad. Wg mnie prawda leży po śrdoku.

Z jednej strony rzeczywiście mogliśmy my warszawiacy dać info na forum ogólnopolskim a z drugiej strony Wy moglismie bez problemu dopisać się do listy i przyjechać.
Mam nadzieje, że nikt z trójmiasta nie czuje się z tego powodu jakoś dyskryminowany bo to byłby absurd.

PS.
A tak na marginesie to ten moderator powinien przenieść watek z mazowieckiego na ogólne. Ale on jakiś dziwni jest niekumaty :wink: :lol: :lol:

Forki proszę fotki !!!!! Musze avatar zmienić.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

MarekM
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 226
Rejestracja: śr maja 24, 2006 7:59 pm
Lokalizacja: Gdańsk

#100 Post autor: MarekM »

Pretor pisze:Wnoski, wnioski, wnioski a w przyszłości będzie łatwiej.

Marek i Konrad. Wg mnie prawda leży po śrdoku.
O jakiej prawdzie piszesz ? Wyraziłem jedynie nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować Wigilię dla całego Klubu.

Tłumaczenie, że to co w dziale "Mazowieckie" dotyczy wszystkich jest zabawne, żeby nie powiedzieć megalomańskie.

Bajka

#101 Post autor: Bajka »

Fotki, fotki :?:
Naklejki, naklejki :wink: :twisted:
P.S.
Może należy zlikwidować lokalne :shock: bo okaże się, że jak spotkanie będzie dla 3Miasta w dziale Pomorskie to nie mogę się dołączyć? :oops:
Niezależna Łodzianka (z MIASTA Łodzi :P co tłumaczył mi wczoraj Zimny :lol: )

Corab
Zapalony motocyklista
Posty: 813
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 9:24 pm
Lokalizacja: Otrębusy

#102 Post autor: Corab »

Bajka pisze:Fotki, fotki :?:
Naklejki, naklejki :wink: :twisted:
P.S.
Może należy zlikwidować lokalne :shock: bo okaże się, że jak spotkanie będzie dla 3Miasta w dziale Pomorskie to nie mogę się dołączyć? :oops:
Niezależna Łodzianka (z MIASTA Łodzi :P co tłumaczył mi wczoraj Zimny :lol: )
Popieram pomysł !!! bo w zasadzie po co ten podział? jak ktoś rzuci pomysł wyjazdu w wolną sobotę to po co się ograniczać, może ktoś będzie chciał dmuchnąć na miłe spotkanko ze 200 czy 300 km a co!!!
Podróże pomagają nam zapomnieć o codzienności

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#103 Post autor: Pretor »

Podział na lokalne działy funkcjonuje na kilku ogólnopolskich forach i doskonale się sprawdza. Nie widzę powodu aby wszystko wsadzać do jednego worka.
Jeśli grupa się rozwinie będzie to jeszcze bardziej pomocne.
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#104 Post autor: Pretor »

No pierwsze fotki już mam. Przesłał je do mnie Dobry.
Po ich obejrzeniu chyba muszę iść do dentysty. :cry:

http://www.hondavaradero.pl/mambo2/imag ... igilia.pdf
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#105 Post autor: Dukii »

Smutny dziękujemy za organizację :lol: :wink: To nie Twoja wina, że jedzenie było bez rewelacji... normalnie jedzenie jest tam dobre.

Ale najważniejsze jest to że się spotkaliśmy i spędziliśmy wspólnie bardzo miło czas!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dziękujemy!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”