Miękkie oparcie na kufer centralny

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Konrad
Zapalony motocyklista
Posty: 1254
Rejestracja: śr mar 07, 2007 11:58 am
Lokalizacja: paryż

Miękkie oparcie na kufer centralny

#1 Post autor: Konrad »

Gdzie mozna cos takiego dostać? Mam oryginalny kufer Hondy 46 litrów, na górze jest juz oparcie ale czasami Iza uderza dolną częścią pleców w wystający element środkowy kufra i muszę coś miękkiego tam zamontować.
Obrazek

Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: zzbig1 »

Cześć.Miałem ten sam problem przy poprzednim kuferku. Rozwiązałem go instalując tuż pod wystającym elementem ok 30to centymetrową piankę izolacyjną do 0,5calowej rurki. Montaż to nawiercenie po 3 otworki w kufrze i aluminiowej listewce(o długości pianki) ,następnie rozwierasz piankę,przykładasz w jej dolnej części listewkę,przeciskasz śrubki i całość dokręcasz do kufra dając od wewnątrz w miarę szerokie podkładki.Gdy pianka wróci do swego kształtu całkowicie zasłania m-ce mocowania. Przy czarnym kufrze ta grafitowa pianka bdb wyglądała nie rzucając cię w oczy że to dorabiany element .
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

daro1980
Uczy się jeździć
Posty: 54
Rejestracja: śr kwie 06, 2011 6:22 pm
Lokalizacja: Ostrow Wlkp

#3 Post autor: daro1980 »

daj jakieś foto bo nia bardzo kumam jak to zrobić

Awatar użytkownika
zzbig1
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 211
Rejestracja: pn mar 21, 2011 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: zzbig1 »

Nie mam foty. Jak zobaczysz taką piankę w jakimś sklepie budowlanym to załapiesz. To taka tuba z pianki nacięta wzdłuż by można ją było nałożyć na rurkę w celu izolacji termicznej
Pozytywnie zakręceni mają lżej ;)

Wojtasso
Udaje motocyklistę
Posty: 136
Rejestracja: pn maja 03, 2010 12:51 pm
Lokalizacja: Ostrowice/Rzeszów

#5 Post autor: Wojtasso »

zzbig1 pisze:Nie mam foty. Jak zobaczysz taką piankę w jakimś sklepie budowlanym to załapiesz. To taka tuba z pianki nacięta wzdłuż by można ją było nałożyć na rurkę w celu izolacji termicznej
O to chodzi? ;)
Obrazek
CPL(A)

Kuba-car
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 567
Rejestracja: sob lut 05, 2011 3:41 pm

re

#6 Post autor: Kuba-car »

Konrad,ja kiedyś myślałem nad wykorzystaniem bardzo podobnego elementu z kabiny prysznicowej(jest takie oparcie na przyssawki pod głowę w wannie)ale ponieważ jeżdżę sam to temat umarł.. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”