Wydech

Tematy dotyczące przeróbek oraz zmian parametrów motocykla.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hun996
Udaje motocyklistę
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 17, 2007 4:02 pm
Lokalizacja: Komorów

#16 Post autor: Hun996 »

Hun996 pisze: Ale do SD01 bardzo ubogi wybór. :?
Rozmawiałem niedawno z gościem z Grandys Duo z Łodzi.
Komplet tytan Akrapovića street legal do SD02 za 2900. Pasuje do SD01 bo gniazdo sondy jest w łączniku za silnikiem pomiędzy bocznymi kolektorami.
>> Skierniewice's Brotherhood of Beer <<

Viktor

#17 Post autor: Viktor »

smutek pisze:
wmisiuk pisze:
rambo pisze:za 1000/1500zł to daj jakis namiar bo ponizej 1600zł nic nie znalazłem renomowego producenta z homologacją
w lutym jak ściagnołem mojego varana do servisu to była okazja na kupno końcowych tłumików firmy leoVinci za komplet gość chciał 900pln (nie miałem niestety tyle kasy), teraz żałuje :cry: ... ale nic straconego... okazje sie zdarzaja.... i tak dla przykładu mogę tylko napisać ze do mojej poprzedniej maszyny YamahaT-cat zakupiłem u tego samego gości tłumik (oczywiście używka,bez jakichkolwiek śladów zadrapań czy tym podobnych)bosa za śmieszne pieniadze 200pln (na allegro 700 -tez używka)... jak bedzie jakiś "duo-pakiet" :wink: to nie zapomne poinformować .... pozdrawiam
PS:na allegro ostatnio też widziałem jakieś ogłoszenie i z tego co pisali to maja tłumiki wielu firm i do wielu sprzetów... koszta nie do końca sie orientuje... ale spróbuje zasiegnąć jezyka... pozdrawiam serdecznie 8)
900 to chyba za jeden :wink:
8) a to aż dwa są potrzebne.... ups .. nie wiedziałem :wink: :wink: :wink:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#18 Post autor: smutek »

wmisiuk pisze:
smutek pisze:
wmisiuk pisze:
rambo pisze:za 1000/1500zł to daj jakis namiar bo ponizej 1600zł nic nie znalazłem renomowego producenta z homologacją
w lutym jak ściagnołem mojego varana do servisu to była okazja na kupno końcowych tłumików firmy leoVinci za komplet gość chciał 900pln (nie miałem niestety tyle kasy), teraz żałuje :cry: ... ale nic straconego... okazje sie zdarzaja.... i tak dla przykładu mogę tylko napisać ze do mojej poprzedniej maszyny YamahaT-cat zakupiłem u tego samego gości tłumik (oczywiście używka,bez jakichkolwiek śladów zadrapań czy tym podobnych)bosa za śmieszne pieniadze 200pln (na allegro 700 -tez używka)... jak bedzie jakiś "duo-pakiet" :wink: to nie zapomne poinformować .... pozdrawiam
PS:na allegro ostatnio też widziałem jakieś ogłoszenie i z tego co pisali to maja tłumiki wielu firm i do wielu sprzetów... koszta nie do końca sie orientuje... ale spróbuje zasiegnąć jezyka... pozdrawiam serdecznie 8)
900 to chyba za jeden :wink:
8) a to aż dwa są potrzebne.... ups .. nie wiedziałem :wink: :wink: :wink:
Potrzebne nie są ,ale wypadałoby :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Hun996
Udaje motocyklistę
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 17, 2007 4:02 pm
Lokalizacja: Komorów

#19 Post autor: Hun996 »

smutek pisze:
wmisiuk pisze: 8) a to aż dwa są potrzebne.... ups .. nie wiedziałem :wink: :wink: :wink:
Potrzebne nie są ,ale wypadałoby :D
Ale jakby założył 2 podwójne ( jak w ZX-10) to byłby czad. Nikt takich nie ma :!:
>> Skierniewice's Brotherhood of Beer <<

Viktor

#20 Post autor: Viktor »

Hun996 pisze:
smutek pisze:
wmisiuk pisze: 8) a to aż dwa są potrzebne.... ups .. nie wiedziałem :wink: :wink: :wink:
Potrzebne nie są ,ale wypadałoby :D
Ale jakby założył 2 podwójne ( jak w ZX-10) to byłby czad. Nikt takich nie ma :!:
8) :idea: dobry pomysł ... moze niech ktoś zrobi schemat ... :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

Re: końcówki rezonansowe

#21 Post autor: Zimny »

wmisiuk pisze:
Zimny pisze:
endurasek pisze:polecam zmiane brzmienia tanim kosztem przez koncowki rezonansowe
fajny klank jak schodzi z obrotow ;) jesli ktos zainteresowany to podesle rysunek. Mialem to juz we wiaderku z 2001r ale sprzedalem teraz mam z 2003r i na bank zrobie sobie to jeszcze raz. Ja sobie to jestem w stanie zrobic sam ale gdzie kolwiek gdzie maja tokarki to zrobia za male pieniadze + chromowanie lub zrobic z nierdzewki

Fajne brzmienie mam coś takiego od dobrego znajomego :lol: :lol: :lol:
Zimny mozesz wrzucić jakieś foto jak to wyglada u Ciebie ... kiedyś jeżdziłem plastikiem i tam dobry dzwiek dużo dawał hehheehe ,tzn było o wiele milej latać z dobrym bassem... teraz komplet wydechów renomowanych firm do varanka kosztowałby mnie około 1000-1500 pln wiec ..... trzeba moze pokombinować na inny sposób .. 8)



Postaram się dzisiaj wysłać jakieś fotki :wink:

Viktor

Re: końcówki rezonansowe

#22 Post autor: Viktor »

Zimny pisze:
wmisiuk pisze:
Zimny pisze:
endurasek pisze:polecam zmiane brzmienia tanim kosztem przez koncowki rezonansowe
fajny klank jak schodzi z obrotow ;) jesli ktos zainteresowany to podesle rysunek. Mialem to juz we wiaderku z 2001r ale sprzedalem teraz mam z 2003r i na bank zrobie sobie to jeszcze raz. Ja sobie to jestem w stanie zrobic sam ale gdzie kolwiek gdzie maja tokarki to zrobia za male pieniadze + chromowanie lub zrobic z nierdzewki

Fajne brzmienie mam coś takiego od dobrego znajomego :lol: :lol: :lol:
Zimny mozesz wrzucić jakieś foto jak to wyglada u Ciebie ... kiedyś jeżdziłem plastikiem i tam dobry dzwiek dużo dawał hehheehe ,tzn było o wiele milej latać z dobrym bassem... teraz komplet wydechów renomowanych firm do varanka kosztowałby mnie około 1000-1500 pln wiec ..... trzeba moze pokombinować na inny sposób .. 8)



Postaram się dzisiaj wysłać jakieś fotki :wink:
8) konkretny GOŚĆ 8) -pozdrowionka :lol:

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#23 Post autor: boras »

wklejcie fotki na forum

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#24 Post autor: smutek »

A macie
Obrazek
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#25 Post autor: Zimny »

Bardzo proszę obiecane fotki :wink: Ja osbiście zmienił bym mocowanie :wink: bo śrubki zrywają gwint :cry: Dospawana nakrętka załatwiła by wszystko i wystarczyła by jedna :lol: Ja przekładałem je pare razy i dlatego zerwałem gwint :cry:

http://picasaweb.google.pl/zimnyvarader ... ikiNakAdki

Kubarenegat

#26 Post autor: Kubarenegat »

W moim przypadku choroba na basowe brzmienie doprowadziła do kupna nowego układu LeoVince. Poszedłem do sklepu zamówiłem i dostałem 8% rabatu nie wiem za co. Po założeniu szok był ogromny. Dostałęm wydechy, które wyglądały jak X3 ale podobno do Viadra nie idzie ich dostać.

Dźwięk był piękny na niskich obrotach ładnie dudniało basem a na wysokich miałem takie uczucie jak by silnik przez wydechy krzychał: AVE SATAN. Wydeszki naprawdę rasowo zaczęły chodzić dopiero po paru tysiącach przejechanych kilometrów.

Polecam każdemu, kto choruje na orginaly dźwięk.

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

#27 Post autor: rumun »

smutek pisze:A macie
Obrazek
zaje fajne ta rurki - moze którys ma możliwośc takie cus zrobic albo wie kto i za ile może , bym sobie sprawił bo podoba mi sie no i Zimny mówił że mruczy jak kicia w ruji do 3 tysi a wyżej jest po staremu czyli fajnie ,
P.S jakies pomysły , cos zaadoptowac Zimny podał dł. 7 cm tylko średnica i z jakiejs kwasówki albo nierdzewki mozna by narobic fajowych rurków :P

Awatar użytkownika
rumun
Udaje motocyklistę
Posty: 168
Rejestracja: pn lip 07, 2008 12:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: końcówki rezonansowe

#28 Post autor: rumun »

endurasek pisze:polecam zmiane brzmienia tanim kosztem przez koncowki rezonansowe
fajny klank jak schodzi z obrotow ;) jesli ktos zainteresowany to podesle rysunek. Mialem to juz we wiaderku z 2001r ale sprzedalem teraz mam z 2003r i na bank zrobie sobie to jeszcze raz. Ja sobie to jestem w stanie zrobic sam ale gdzie kolwiek gdzie maja tokarki to zrobia za male pieniadze + chromowanie lub zrobic z nierdzewki
Zrobiłeś juz sobie te końcówki - bo jak jeszcze nie to zmajstruj jeszcze dwie sztuki wiecej dla mnie albo podaj cene i namiar tam gdzie robiłes

Awatar użytkownika
longus
Uczy się jeździć
Posty: 88
Rejestracja: śr lut 20, 2008 11:03 pm
Lokalizacja: olsztyn

#29 Post autor: longus »

dałem dziś tłumiki d ślusarza. mam mi dospawać. jak bede miał podziele się wrazeniami
Honda XL1000VA Varadero SD02

http://www.swiatpodrozy.pl/a.php?id=1857

Viktor

#30 Post autor: Viktor »

longus pisze:dałem dziś tłumiki d ślusarza. mam mi dospawać. jak bede miał podziele się wrazeniami
czekamy :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tuning”