problem z go-pro hero1

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
kucyk_323
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 215
Rejestracja: wt gru 25, 2012 10:18 am
Lokalizacja: marki/wawa
Kontakt:

problem z go-pro hero1

#1 Post autor: kucyk_323 »

Koledzy mam problem z kamerką...
Nie mogę jej wyjąć z obudowy, klapkę otwurzyłem ale kamerka nie chce wyjść tak jakby się zassała...
Niedawno ją kupiłem, po wyjęciu z opakowania wyjełem ją bez problemu, wczoraj kupiłem do niej karte i chciałem się pobawić i pojawił się problem z wyjęciem jej...
Probowałem nawet podważyć śrubokrętem lecz za mało miejsca a i też niechce obudowy uszkodzić, czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem???
Wykonuje balustrady nierdzewne i wszystko co związane z tą stalą i spawaniem, w razie potrzeby pomogę www.nierdzewnie.pl

Awatar użytkownika
james
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 2207
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 12:15 pm
Imię: Marek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: Poznań

Re: problem z go-pro hero1

#2 Post autor: james »

Nie posiadam kamerki, ale na szybko zbadałem temat i ludzie proponują użyć plastikowego narzędzia lub śrubokręta, aby wyciągnąć kamerkę.
Widziałeś może to?:


Yanek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 427
Rejestracja: ndz lis 25, 2012 10:51 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000
Rocznik: 1999
Lokalizacja: Leżajsk

Re: problem z go-pro hero1

#3 Post autor: Yanek »

kucyk_323 pisze:Koledzy mam problem z kamerką...
Nie mogę jej wyjąć z obudowy, klapkę otwurzyłem ale kamerka nie chce wyjść tak jakby się zassała...
Niedawno ją kupiłem, po wyjęciu z opakowania wyjełem ją bez problemu, wczoraj kupiłem do niej karte i chciałem się pobawić i pojawił się problem z wyjęciem jej...
Probowałem nawet podważyć śrubokrętem lecz za mało miejsca a i też niechce obudowy uszkodzić, czy spotkał się ktoś z takim przypadkiem???
Jeżeli są tam gumowe elementy stabilizujące kamerkę to warto je posmarować smarem silikonowym, zapobiegnie to zakleszczaniu kamerki.

kucyk_323
Stały bywalec - trochę wymiata
Posty: 215
Rejestracja: wt gru 25, 2012 10:18 am
Lokalizacja: marki/wawa
Kontakt:

Re: problem z go-pro hero1

#4 Post autor: kucyk_323 »

wkur...łem się i oddałem do sklepu nie dla idiotów... obsługa powiedziała że tych kamer się nie wyjmuje... widać bardzo dobrze są przeszkoleni:)
Zastanawiam się obecnie nad zakupem innej kamerki bo jakoś mnie wkurzyło to gopro
Fajnie nawet nagrywa sj4000 i ma wyświetlacz
Wykonuje balustrady nierdzewne i wszystko co związane z tą stalą i spawaniem, w razie potrzeby pomogę www.nierdzewnie.pl

zibisoft
Rekrut
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 05, 2014 11:32 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2001

Re: problem z go-pro hero1

#5 Post autor: zibisoft »

kucyk_323 pisze:wkur...łem się i oddałem do sklepu nie dla idiotów... obsługa powiedziała że tych kamer się nie wyjmuje... widać bardzo dobrze są przeszkoleni:)
Zastanawiam się obecnie nad zakupem innej kamerki bo jakoś mnie wkurzyło to gopro
Fajnie nawet nagrywa sj4000 i ma wyświetlacz
Hej,
Nie wiem co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze kamerki, ale ja mogę polecić AEE Magicam S70.
Cena porównywalna z Gopro Hero3 ale na start dostajesz prawie wszystkie możliwe dodatki.
No i jakość nagrań taka jak w Gopro Hero3, a może i lepsza :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”