Urlop w 2007 roku Polska i Slowacja

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

Urlop w 2007 roku Polska i Slowacja

#1 Post autor: boras »

Witam
Przyszła i na mnie pora coś pokazać od siebie..
Do tej pory tylko oglądałem wasze relacje i zdjęcia.
Wrzucę tu linka z mojego urlopu w 2007 roku przejazd zaczął się na dwie grupy wyjazd ze Świnoujścia Ja ze swoją żoną do Szczecina i tam z bratem jedziemy pod Warszawę do rodzinki mojej żony a potem do obozu na Majdanku. następny postój mamy u mojej części rodzinki bliżej bieszczad.
Nad soliną spotykamy się z drugą ekipą ( kuzyn szymon i reszta zajefajnych ludzi).Potem lecimy na Słowację na kęping Podlesok niedaleko Popradu (naprawde fajne miejsce polecam) tam mamy parodniowy postój i zwiedzanie okolicy.
I nadszedł czas powrotu do domu lecimy przez Czechy ( straszne upały) w Szczecinie się rozdzielamy ja z bratem lecimy na Świnoujście a reszta zostaje u siebie w Szczecinie. U tu nasza podróż się kończy ale nie tak jak planowaliśmy. 50km przed domem zahaczam sakwą o samochód i tracę równowagę i gleba u mnie nie tak źle jak u mojej żony mam naderwane ścięgna w kolanie a ona po tym jak motor ją przygniótł i noga trzasnęła (otwarte złamanie) nie fajnie. Sad
Ja wracam do domu samochodem po tym jak ojciec po mnie przyjechał a Asia do szpitala i kończy urlop dwa tygodnie po mnie i w gipsie.
Teraz już jest wszystko w porządku i w tym roku wzięliśmy ślub i mieliśmy wspaniałą podróż poślubną (oczywiście motorem). kiedyś może tez zamieszczę tu relacje i parę fotek.
tu jest wiecej zdjec
http://picasaweb.google.pl/Borek.Maciek/Urlop200707#

Awatar użytkownika
Krzysiek
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 360
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 6:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: Krzysiek »

Masz szczęście, że po takiej akcji jeździcie dalej razem. Pogratulować :D

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#3 Post autor: Pretor »

Kurna to mieliście szczęście.

Ja jak swoją Martę uczyłem jeździć wkoło domu to wjechaliśmy centralnie w bramę sąsiada. Ja byłem z tyłu i wylądowałem miękko na Marcie (bez podtekstów proszę) ale ona twardo zahaczyła o stalowe pręty. Karetka zawiozła ją do szpitala. W sumie nic się nie stało ale po 2 dniach wyglądała na twarzy jak przysłowiowy (i nie tylko) mongoł a ja wszystkim znajomym i klientom musiałem się tłumaczyć że wcale zupa nie była za słona i że kocham Martę i nigdy jej nie biję no chyba, że tak lubi (to też bez podtekstów proszę) :wink: :wink: :wink:
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#4 Post autor: Czarny »

No że Ty jeździsz to normalne. Wariaci tak mają (ja też po długiej rekonwalescencji nie mogłem doczekać się jazdy).
Ale żony i żonie gratuluję, dzielna dziewczyna.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
boras
Uczy się jeździć
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 31, 2008 7:58 pm
Imię: Maciek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero SD02
Rocznik: 2003
Lokalizacja: Świnoujście

#5 Post autor: boras »

Dzielna jest to fakt jak leżała na ulicy z nogą w zgiętą (pod kolanem) to jeszcze babkę z tego auta co o nie zahaczyliśmy opierdalała jak ona pytała o nasze dokumenty( ubezpieczenie ).
Ale na Transapla (nim nam to się przydarzyło ) już nie wsiadła, za to na Viaderku śmigamy czuje się bezpieczniej większe moto i lepsze hamulce.
Może kiedyś przyjdzie i czas na niż żeby wsiadła za stery.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”