VIM 11-Turcja

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#31 Post autor: Czarny »

No to panowie z BMW proponuje robić rezerwcje na Wiadrach.
Ja niestety (dla Was) jeśli pojadę to z plecaczkiem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kris

#32 Post autor: kris »

smutek pisze:
Grzesiek pisze:
smutek pisze:podobno działa to tak że każde Varadro może zaprosić jedną osobę na innym sprzęcie
dzięki Bogu jeszcze jest w klubie wystarczajaca ilość wiaderek , przypadajaca na jedną beemkę :lol:
Bo to chodzi o to że jak się jakas bmka zepsuje to zawsze biker może wsiąść jako plecak na wygodne wiaderko :wink: :D :D :D
dobre kurka dobre :lol: :lol: :lol:

kris

#33 Post autor: kris »

Pretor pisze:To nie ma na co czekać. Czas planować co i jak:):)
wracajac do tematu jakie macie plany - typowo na vim czy cos poza tym , nieukrywam ze tez sie wybieram... :D

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#34 Post autor: Pretor »

Ja zamierzam poświęcić ok 14 dni na wyjazd. Ci co jadą na sam VIM chyba bez tygodnia się nie obejdą. Jadąc na maxa w dwa dni się dojedzie.
Myślę, że chciałbym tym razem pojechać może przez Ukrainę, Rumunię, Bułgarię a wrócić przez Węgry i Słowację.

Ciekawy jestem jakich możemy się spodziewać tras.

Ja chyba otworzę oddzielny wątek w tym temacie bo myślę, że będzie kilka ekip jadących.

A tak przy okazji wyszpiegowałem w Googlach hotel


Obrazek
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#35 Post autor: Grzesiek »

Pretor załóż osobny wątek , będziemy tam bleblać bo jest dużo rzeczy do ustalenia .
Też poważnie myślę o tym wyjeździe i chciałbym w przybliżeniu powtórzyć trasę ludzi z Warszawy - Turcja - Syria -Jordania , kumple Romka dołożyli jeszcze Egipt :wink:
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#36 Post autor: smutek »

Ja też ma 14 dni na ten wyjazd więc planujmy
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#37 Post autor: Przemek »

Ja też kombinuje żeby jechać na 2 tygodnie. Na razie wiatr (baba :lol: ) wieje w oczy, ale działam. Jest opcja, że kobiałkę wyślę drogą lotniczą a ja na dwóch kółkach. Najchętniej pojechałbym przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię a wrócił przez Bałkany, Węgry i Słowację.
nieaktualne

Manio

vim

#38 Post autor: Manio »

Super propozycja chetnie sie z wami zabiore o ile mozna

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#39 Post autor: Czarny »

Przemek pisze:Ja też kombinuje żeby jechać na 2 tygodnie. Na razie wiatr (baba :lol: ) wieje w oczy, ale działam. Jest opcja, że kobiałkę wyślę drogą lotniczą a ja na dwóch kółkach. Najchętniej pojechałbym przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię a wrócił przez Bałkany, Węgry i Słowację.
Jak będziesz dogrywał temat wysłania "Ordonki" samolotem do daj znać, moja nie będzie miała tyle urlopu żeby obskoczyć wyjazd i spływ, więc może to jakaś opcja i dla nas.
Jeszcze się nie poddałem chociaż słabo to wygląda dla mnie.

Przemek
Zapalony motocyklista
Posty: 1353
Rejestracja: wt kwie 10, 2007 12:14 am

#40 Post autor: Przemek »

Czarny pisze:
Przemek pisze:Ja też kombinuje żeby jechać na 2 tygodnie. Na razie wiatr (baba :lol: ) wieje w oczy, ale działam. Jest opcja, że kobiałkę wyślę drogą lotniczą a ja na dwóch kółkach. Najchętniej pojechałbym przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię a wrócił przez Bałkany, Węgry i Słowację.
Jak będziesz dogrywał temat wysłania "Ordonki" samolotem do daj znać, moja nie będzie miała tyle urlopu żeby obskoczyć wyjazd i spływ, więc może to jakaś opcja i dla nas.
Jeszcze się nie poddałem chociaż słabo to wygląda dla mnie.
Dam znać :)
nieaktualne

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#41 Post autor: Wojtek »

sprawdzalem polaczenia z Izmirem, bo jak wiecie planuje juz trzeci VIM w wersji samolotowo(lepsza polowa) - motorowej .Dzis kupujac bilet w dwie strony to koszt ok 1400pln (LOT lub Luftwafe) Wygodne loty sa z Krakowa co mnie najbardziej interesuje ale tez W-wy.
http://www.skyscanner.net/
Pozdrawiam Wojtek

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#42 Post autor: Zimny »

Przemek pisze:
Czarny pisze:
Przemek pisze:Ja też kombinuje żeby jechać na 2 tygodnie. Na razie wiatr (baba :lol: ) wieje w oczy, ale działam. Jest opcja, że kobiałkę wyślę drogą lotniczą a ja na dwóch kółkach. Najchętniej pojechałbym przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię a wrócił przez Bałkany, Węgry i Słowację.
Jak będziesz dogrywał temat wysłania "Ordonki" samolotem do daj znać, moja nie będzie miała tyle urlopu żeby obskoczyć wyjazd i spływ, więc może to jakaś opcja i dla nas.
Jeszcze się nie poddałem chociaż słabo to wygląda dla mnie.
Dam znać :)


To daj znać

stoldar

#43 Post autor: stoldar »

Wojtek pisze:sprawdzalem polaczenia z Izmirem, bo jak wiecie planuje juz trzeci VIM w wersji samolotowo(lepsza polowa) - motorowej .Dzis kupujac bilet w dwie strony to koszt ok 1400pln (LOT lub Luftwafe) Wygodne loty sa z Krakowa co mnie najbardziej interesuje ale tez W-wy.
http://www.skyscanner.net/
Wojtku a dlaczego Izmir?

Patrzyłem na połączenie LOT'em do Istambułu ( koszt chyba 963 zł tam i z powrotem).
Najbliższym połączeniem do hoteli na VIM jest to lotnisko przy Canakkale ( nie wiem jak ono się nazywa).

Awatar użytkownika
Wojtek
Udaje motocyklistę
Posty: 179
Rejestracja: czw lip 06, 2006 9:46 am
Lokalizacja: Kraków

#44 Post autor: Wojtek »

hmm
Nie wiem czy cos tu lata (bez wielu przesiadek). Na razie niec nie znajduje w systemie rezerwacji.
Izmir to jakies 150km od VIM wiec wygodny dystans z/do i wygodne polaczenie rowniez czasowe.
Ale otwarty jestem na kazde sensowne rozwiązanie. Nawet awionetka ;-)
jak bedzie chetnych sie kilka/ kilka-nascie Pań :shock:
Pozdrawiam Wojtek

Czarny
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 758
Rejestracja: wt lip 15, 2008 11:06 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL 1000VA
Rocznik: 2009
Lokalizacja: Warszawa Wawer

#45 Post autor: Czarny »

Jak kilkanaście to ja chyba też polecę :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”