czarnogóra

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Medman
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 466
Rejestracja: pt sty 02, 2009 11:19 pm
Lokalizacja: 3miasto

czarnogóra

#1 Post autor: Medman »

Wybieram się do Czarnogóry. Czy moglibycie podzielić sie swoimi doświadczeniami z wyjazdu udzielic kilku porad w zakresie gdzie pojechac którędy jechać. Wybieram sie zobaczyc kanion - podobno drugi co do wielkosci w świecie i okolice.
Jutro to dziś tyle że jutro !! (Lem)

Awatar użytkownika
Pretor
Site Admin
Posty: 2143
Rejestracja: czw lis 17, 2005 3:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#2 Post autor: Pretor »

eee tam kanion. Ja padłem na kolana jak zobaczyłem Kotor.
Drugi raz padliśmy z Konradem jak na niego wleźliśmy:):)

Obrazek
"Lepszy głupiec wędrujący po świecie od mędrca, który siedzi w domu"

Vrzasqn

#3 Post autor: Vrzasqn »

Witam! Ja tez wybieram sie na mala wyprawe do Czarnogory. Jak na razie lecimy w 3 motorki: 1 viadro (moje ;) ) i 2 AT. Plan jest generalnie taki: przelot motorami do Czarnogory, tam tydzien zeglowania na jachtach, a na powrocie zahaczyc chcemy o Albanie i tam troszke pojezdzic, bo podobno jest super :D Przeloty do Czarnogory i z powrotem beda dosc szybkie, bo jadac TAM ruszamy z Krakowa w piatek rano, a na sobote poludnie musimy zameldowac sie w Kotorze, zas powrot zaczynamy tydzien pozniej w sobote rano czyli wjazd do Albani, tam krecimy sie do niedzieli popoludnia i na wtorek wieczor chcemy byc w Polsce. W zwiazku z ppowyzszym mam pytanie: co polecacie zobaczyc w Czarnogorze i Albanii? Gdzie warto pojechac? Jakies rady na wybor trasy dojazdowej? Czy ktos z was jechal trasa wschodnia prosto do Czarnogory z ominieciem chorwacji, bo tak mniej wiecej planujemy powrot? No i wszelkie inne uwagi co do tamtych rejonow i tras dojazdowych na Bałkany;)
Z gory dzieki

Awatar użytkownika
olo
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 609
Rejestracja: śr lis 25, 2009 8:00 pm
Marka motocykla: Varadero
Model: SD02
Rocznik: 2007
Lokalizacja: tarnów

#4 Post autor: olo »

Witam.w sierpniu jedziemy na dwa motorki docelowo do Budvy w Czarnogórze, myslę że to dobre miejsce wypadowe na Bałkany.
Podajcie jakieś fajne propozycje do zwiedzenia, będę wdzięczny...pozdrawiam. 8)

Awatar użytkownika
IKAR
Rekrut
Posty: 25
Rejestracja: pt gru 18, 2009 6:41 pm
Lokalizacja: Grójec

#5 Post autor: IKAR »

Siemka dopiero co dwa dni temu wróciłem z Chorwacji i jeśli chcesz dojechać jak najszybciej to proponuje autostrady.dojedziesz prawie pod granice i zapłacisz od Węgier przez całą Chorwację 50 zł.Ze Słowacji do Chorwacji darmo nawet podzielone kwestie w sprawie winet,ja nie kupowałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”