Ogólnie o ...

Lokalne pogawędki i spotkania
Wiadomość
Autor
Neshi

Ogólnie o ...

#1 Post autor: Neshi »

golliat pisze:p.s. Neshi czy my sie kiedys gdzies nie spotkalismy nie szlajales sie po Nowej Rudzie za jak to sie mowi za dobrych czasow mlodzieczych
Niestety raczej nie mieliśmy okazji się dotąd spotkać. Raz, czy drugi przejeżdżałem przez Nową Rudę na moich starszych maszynach ale nie zdażyło się abym kogoś poznał w tym miejscu. Za to muszę powiedzieć, że mam rodzinę w Jugowie :) Muszę zapytac rodziców o ich nazwiska :oops: ale nie wykluczone, że mamy wspólnych znajomych :)
BartekR pisze:Neshi, poznaliśmy się na Jamrozowej Polanie
No jakże miałbym nie pamiętać. Ludzi z własnego rejonu zapamiętuje sie najlepiej !!! :D Szczególnie po tym jak to Tobie oberwało się lanie w kopalni, w Złotym Stoku :lol:

Awatar użytkownika
BartekR
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: czw lip 17, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Opole

#2 Post autor: BartekR »

No tak, dostało się lanie :D

Neshi

#3 Post autor: Neshi »

transek pisze:Neshi, Polanica Zdrój bardzo piękna i przyjemna miejscowość, byłem tam ostatnio przez miesiac :) no i ta dwupasmówka do granicy 8)
No nie będę się spierał :) Polanica jest bardzo ładna :D . Dwupasmówka rozumiem prowadziła Cię wprost do granicy na dobre, czeskie piwko ;)

Awatar użytkownika
BartekR
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 22
Rejestracja: czw lip 17, 2008 12:43 pm
Lokalizacja: Opole

#4 Post autor: BartekR »

Neshi pisze:... dobre, czeskie piwko ;)
Pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą, polskie piwko jest znacznie smaczniejsze :!: :!: :!:

Neshi

#5 Post autor: Neshi »

Ale tutaj sie Bartek zgadzamy :D Ja wcale nie twierdzę, że czeskie jest lepsze, ino że czeskie jest równiez dobre a i chyba tańsze. Poza tym mają specyficznie świetne , tanie dania oraz mnóstwo ciekawych atrakcji zaraz przy granicy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”