Filtr powietrza - a mówili nie wymieniaj

Tematy dotyczące prac serwisowych oraz eksploatacji.
Wiadomość
Autor
PROno
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 22, 2021 5:57 pm
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Białystok

Re: Filtr powietrza - a mówili nie wymieniaj

#16 Post autor: PROno »

przeznaczenia tych uchwytów jeszcze nie znam, ale mogę się "pochwalić" że podobne mam przyspawane w okolicach główki ramy. od poprzedniego właściciela dowiedziałem się że Niemiec od którego on ten motocykl kupił miał tam jakiś dziwny stelaż pod pełnowymiarowe cb radio. zdaje się że czeka mnie jeszcze sporo niespodzianek :S póki co czekam na dostawę filtra powietrza do sd01. złożę to do kupy, wymienię olej, nasmaruję łańcuch i zobaczymy jak to jeździ. lepsze wrogiem dobrego.
ps. poprzedni właściciel wspominał coś że ten egzemplarz ma spory apetyt na paliwo. czy to może mieć związek z brakiem ww. elementu podciśnieniowego czy raczej z tendencją do odwijania gwintu z manetki?

PROno
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 22, 2021 5:57 pm
Imię: Krzysztof
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2004
Lokalizacja: Białystok

Re: Filtr powietrza - a mówili nie wymieniaj

#17 Post autor: PROno »

Filtr założony, motocykl jeździ. Dziękuję za wsparcie. O innych wynalazkach i problemach w oddzielnych wątkach. :isok2:

Nicram
Uczy się jeździć
Posty: 60
Rejestracja: pt maja 22, 2020 10:14 am
Imię: Marcin
Marka motocykla: Honda Varadero 1000
Model: 0
Rocznik: 2011
Lokalizacja: Gdynia

Re: Filtr powietrza - a mówili nie wymieniaj

#18 Post autor: Nicram »

Co ile wymieniacie filt powietrza? Ja kupiłem dwa lata temu Varadero 1000 na wtrysku i jeszcze nie wymieniłem a orzejechałem ok 12000 km.

Awatar użytkownika
zalmen3
Motocyklista jak się patrzy !!!
Posty: 563
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 9:21 am
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

Re: Filtr powietrza - a mówili nie wymieniaj

#19 Post autor: zalmen3 »

Serwisówka mówi zmieniać co 18.000 km lub 18 miesięcy. Ja zmieniam co 2-3 lata, bo tyle mniej więcej potrzebuję, żeby zbliżyć się do 18.000 przebiegu. Filtr który wyciągam z moto jest najczęściej troszkę bardziej bladoczerwony od nowego, więc nie jakoś zasyfiony.
Internetowy sklep komputerowy - http://mirwit.com.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwis”