[S] Varadero 1000 SD02 2005 ABS,kufry, gmole...

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz chęci kupna motocykli...
Wiadomość
Autor
epic3
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 17
Rejestracja: pn mar 06, 2017 12:37 pm
Imię: Sławomir
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2005
Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

[S] Varadero 1000 SD02 2005 ABS,kufry, gmole...

#1 Post autor: epic3 »

Witam,

Moto kupiłem tutaj, od forumowicza który ujeżdżał go kilka lat. Sprzedał po urodzeniu mu się dziecka (byłem, widziałem bobaska):)
Ja pojeździłem Varanem przez 3 lata i obecnie również oczekuję na córeczkę :), tak więc przerwa w motorach na kilka lat.

Ogłoszenie na OLX:
https://www.olx.pl/oferta/honda-varader ... DK91A.html

"Po 3 latach użytkowania i przejechaniu 21000km, sprzedaję mojego Varana.
Jest to mój 3 motocykl (TDM-->CBF1000-->Varan). Moto zmieniam co 3 lata, bo uważam że każde moto ma w sobie coś ciekawego do zaoferowania. Teraz zamierzam się przesiąść na….. maxi skuter. Tyle pitolenia, konkrety:
-Rocznik 2005
-Przebieg 74000km
-Combine ABS
-Grzane manetki
-3 x kufer Honda
-Gmole
-Regulacja szyby – bardzo duży zakres regulacji wysokości i konta. W pełni chroni przed owadami i deszczem a "szpara" pod szybą wyrównuje ciśnienie za szybą i redukuje turbulencje/hałas. Zauważ że nowe motocykle mają podobne mocowania i szyba nie stanowi całości z czachą. Oczywiście jak komuś się nie podoba to kwestia 4 śrubek i zdemontowane...
-Uchwyt telefonu – używałem starego smartfona (Yanosik i googlemaps). Bardzo dobrze chroni od światła - latem nie trzeba zasłaniać ekranu ręką żeby coś zobaczyć... (ze 3 razy większy daszek niż navi garmina moto), mocowanie zaraz nad licznikami na linii wzroku, bez jakichś pałąków i dźwigni z pokrętłami....
-Gniazdo zapalniczki
2017, kupiłem z przebiegiem 53000 i zrobiłem: wymiana oleju , klocki przednie, płyn hamulcowy.
2018, olej, łańcuch i zębatki (złoty DID), filtr powietrza, filtr oleju, klocki tył, opony Michelin Pilot 5 P+T, oryginalne tłumiki wysłałem do przerobienia przez EdHous (jeżdżę z Dbkilerami); wymienione uszczelniacze na łączeniach kolektora wydechowego (w Varadero często się wydmuchują – wymieniłem na toczone z mosiądzu co zamyka temat).
2019, olej, filtr oleju, nowy akumulator, żarówki przód, opona tył Skorpion2
Obecny stan: opona przód zużycie 60%, tył 20%, klocki przód 40%, tył 20%, napęd 10%. "

Foty na OLX
Kontakt najlepiej telefonicznie.

Szerokości!
TDM850 --> CBF1000 --> Varadero 1000

ODPOWIEDZ

Wróć do „Motocykle”