Kufry aluminiowe

Tematy dotyczące zakupu, montażu i eksploatacji akcesoriów.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MaG
Udaje motocyklistę
Posty: 151
Rejestracja: czw gru 08, 2011 4:31 pm
Marka motocykla: Honda
Model: XL1000VA
Rocznik: 2006
Lokalizacja: Warszawa

#106 Post autor: MaG »

Dzisiaj zamontowałem świeżo zrobione kufry aluminiowe robione przez kolegę z forum Vstroma. Zamówiłem czarny mat, do tego są torby wewnętrzne. Montowane są na standardowych stelażach Givi, jedynie zdemontować trzeba ten górny zatrzask oraz wymieniamy dolne grzybki na mocniejsze - wszystkie elementy motażowe były w komplecie.
Montaż prosty, wystarczy chwilę pomyśleć, do czego służą te elementy w woreczku dołączonym do kufrów.
Po jakichś 30 minutach na słońcu pod firmą...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skoro już tak dobrze szła robota to wyciągnąłem jeszcze samoprzylepną taśmę pryzmatyczną, która czekała w szufladzie od 2 tygodni i dołożyłem trochę widoczności:
Obrazek
Jakość wykonania - dla mnie bomba, pierwsze testy z bagażem za jakieś 2 tygodnie, a prawdziwe sprawdziany - w czerwcu i we wrześniu...
oderint dum probent

msparki
Udaje motocyklistę
Posty: 161
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 4:02 pm
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero XL 1000
Lokalizacja: ELBLĄG

#107 Post autor: msparki »

Jak dla mnie kufry bomba. Ale jak ktoś sprzedawał oryginalne kufry do Viadra w jakiejś rozsądnej cenie to bym był zainteresowany.

radzio740
Sympatyk
Sympatyk
Posty: 592
Rejestracja: ndz lut 24, 2013 4:20 pm
Imię: Radek
Marka motocykla: Honda
Model: Varadero
Rocznik: 2000
Lokalizacja: okolice Grojca

Re:

#108 Post autor: radzio740 »

MaG pisze:Dzisiaj zamontowałem świeżo zrobione kufry aluminiowe robione przez kolegę z forum Vstroma. Zamówiłem czarny mat, do tego są torby wewnętrzne. Montowane są na standardowych stelażach Givi, jedynie zdemontować trzeba ten górny zatrzask oraz wymieniamy dolne grzybki na mocniejsze - wszystkie elementy motażowe były w komplecie.
Montaż prosty, wystarczy chwilę pomyśleć, do czego służą te elementy w woreczku dołączonym do kufrów.
Po jakichś 30 minutach na słońcu pod firmą...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skoro już tak dobrze szła robota to wyciągnąłem jeszcze samoprzylepną taśmę pryzmatyczną, która czekała w szufladzie od 2 tygodni i dołożyłem trochę widoczności:
Obrazek
Jakość wykonania - dla mnie bomba, pierwsze testy z bagażem za jakieś 2 tygodnie, a prawdziwe sprawdziany - w czerwcu i we wrześniu...
Fajne naklejki na tych kuferkach pochwal sie gdzie takie dorwales

Awatar użytkownika
adziu
Udaje motocyklistę
Posty: 141
Rejestracja: pt maja 11, 2012 2:02 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kufry aluminiowe

#109 Post autor: adziu »

Na forum Suzuki dl wyrwał tam koleją o niku Letko je robi :)
Bo życie jest po to by śmigać na moto

Awatar użytkownika
baca1000
Dzień dobry jestem tu nowy.
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 22, 2009 10:28 pm
Lokalizacja: Rybnik

Re: Kufry aluminiowe

#110 Post autor: baca1000 »

"Zachwalam ale zapomniałem napisać o firmie,sorki,www hf-tech.pl"
Posiadam trzy takie kuferki , głownie używam centralnego na razie wszystko ok,
oczywiście kufer centralny musi być dodatkowo podparty ,w przeciwnym razie trzęsie się jak galareta na oryginalnym bagażniku hondy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria”