VIM10 - 9-12 maja 2008, Zanka, Węgry

Planowanie, komentarze, opisy, dyskusja.
Wiadomość
Autor
stoldar

#76 Post autor: stoldar »

Smutek, Zimny zostajecie u Pani Krysi czy spotykamy się w hotelu ?
Sądzę, że relatywnie przy dwóch posiłkach i indywidualnych łazienkach , gdzie rano sie nie przepychamy do prysznica, strzeżonym parkingu jest to całkiem dobra opcja :wink:

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#77 Post autor: Grzesiek »

stoldar pisze:A może spotkamy się w Korbielowie i potem razem większą ilościa maszyn ? Godzina 10.00 to pewnie dopiero ekipa się zbierze w Korbielowie...
Rezerwacja poszła tu www.hotelfero.pl
i chyba do Pani Krysi ... :lol:
Nie przeginajcie z tym zbieraniem się rano bo to wyjazd motocyklowy a nie wycieczka zakładowa na grzyby :wink: :wink: :wink:
Zazwyczaj " grają wsiadanego " o 9.00 , jak się zaczniecie zbierać w Korbielowie o 10.00 to dojedziemy do Zanki na wieczór :!:
Moja propozycja Oravsky Podzamok 10.00 , o 10.30 tylko smród gumy ... :lol: :lol: :lol:

z opon :!: :!: :!:
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

stoldar

#78 Post autor: stoldar »

A czy ktoś wie, o której teoretycznie powinniśmy być w ZANCE ?
Od któej Organizatorzy będą nas witać winem :lol: ?

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#79 Post autor: smutek »

stoldar pisze:Smutek, Zimny zostajecie u Pani Krysi czy spotykamy się w hotelu ?
Sądzę, że relatywnie przy dwóch posiłkach i indywidualnych łazienkach , gdzie rano sie nie przepychamy do prysznica, strzeżonym parkingu jest to całkiem dobra opcja :wink:
Tutaj nie chodzi o kasę tylko sens, na tydzień nie jedziemy tylko na jedną noc i to bez dzieci ,więc jedna łazienka mi wystarczy a za resztę kasy wolę się wódki napić
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#80 Post autor: Dukii »

smutek pisze:
stoldar pisze:Smutek, Zimny zostajecie u Pani Krysi czy spotykamy się w hotelu ?
Sądzę, że relatywnie przy dwóch posiłkach i indywidualnych łazienkach , gdzie rano sie nie przepychamy do prysznica, strzeżonym parkingu jest to całkiem dobra opcja :wink:
Tutaj nie chodzi o kasę tylko sens, na tydzień nie jedziemy tylko na jedną noc i to bez dzieci ,więc jedna łazienka mi wystarczy a za resztę kasy wolę się wódki napić
nie bierzesz dzieci??? jak to :wink: :lol: :lol:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#81 Post autor: smutek »

Dukii pisze:
smutek pisze:
stoldar pisze:Smutek, Zimny zostajecie u Pani Krysi czy spotykamy się w hotelu ?
Sądzę, że relatywnie przy dwóch posiłkach i indywidualnych łazienkach , gdzie rano sie nie przepychamy do prysznica, strzeżonym parkingu jest to całkiem dobra opcja :wink:
Tutaj nie chodzi o kasę tylko sens, na tydzień nie jedziemy tylko na jedną noc i to bez dzieci ,więc jedna łazienka mi wystarczy a za resztę kasy wolę się wódki napić
nie bierzesz dzieci??? jak to :wink: :lol: :lol:
Tylko zimnego ,ale on jest już samodzielny :wink: :D :D :D
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Grzesiek
Zapalony motocyklista
Posty: 845
Rejestracja: pt sty 04, 2008 3:52 pm
Lokalizacja: KRAKÓW

#82 Post autor: Grzesiek »

hmm , no nie wiem , zobaczymy na VIM-ie czy nie trzeba go karmic i poić :!:


no co do pojenia to chyba faktycznie sam sobie radzi ...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Podróżuje się nie po to , aby dotrzeć do celu, ale po to , żeby być w podróży .

stoldar

#83 Post autor: stoldar »

[quote="smutek" Tutaj nie chodzi o kasę tylko sens, na tydzień nie jedziemy tylko na jedną noc i to bez dzieci ,więc jedna łazienka mi wystarczy a za resztę kasy wolę się wódki napić[/quote]

OK, "jedna łazienka" na 8 osób to już nie te czasy... a wódki i tak się napijemy... jedni mniej drudzy więcej :lol: :lol: :twisted:

smutek
Zapalony motocyklista
Posty: 1424
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:07 am
Lokalizacja: warszawa

#84 Post autor: smutek »

stoldar pisze:[quote="smutek" Tutaj nie chodzi o kasę tylko sens, na tydzień nie jedziemy tylko na jedną noc i to bez dzieci ,więc jedna łazienka mi wystarczy a za resztę kasy wolę się wódki napić

OK, "jedna łazienka" na 8 osób to już nie te czasy... a wódki i tak się napijemy... jedni mniej drudzy więcej :lol: :lol: :twisted:



Róbta co chceta ja tam lecę do Krysi na salceson 8)
KTM 640 RALLY MADAFAKA- W TRAKCIE ODZYSKIWANIA ŚWIETNOŚCI PO FUCK UP-ie W MOTOCHALLENGE SERWIS
http://www.facebook.com/d.smutkiewicz

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#85 Post autor: Zimny »

smutek pisze:
stoldar pisze:Smutek, Zimny zostajecie u Pani Krysi czy spotykamy się w hotelu ?
Sądzę, że relatywnie przy dwóch posiłkach i indywidualnych łazienkach , gdzie rano sie nie przepychamy do prysznica, strzeżonym parkingu jest to całkiem dobra opcja :wink:
Tutaj nie chodzi o kasę tylko sens, na tydzień nie jedziemy tylko na jedną noc i to bez dzieci ,więc jedna łazienka mi wystarczy a za resztę kasy wolę się wódki napić
:lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: popieram

Awatar użytkownika
Zimny
Zapalony motocyklista
Posty: 677
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 8:31 pm
Lokalizacja: Chotomów

#86 Post autor: Zimny »

Grzesiek pisze:hmm , no nie wiem , zobaczymy na VIM-ie czy nie trzeba go karmic i poić :!:


no co do pojenia to chyba faktycznie sam sobie radzi ...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Normalnie chyba chcecie bęcki :wink:

Jestem stary niedołężny :cry: :cry: ale motor mam potężny :lol:

stoldar

#87 Post autor: stoldar »

No to spanko już mamy :lol: teraz z trzy zdrowaśki o pogodę i spotykamy się w Korbielowie :!:

Chudy

#88 Post autor: Chudy »

Życzę wam suchego i bezstresowego wyjazdu i do zobaczenia nad Balatonem

stoldar

#89 Post autor: stoldar »

Do zobaczenia nad Balatonem ...

Dukii
Zapalony motocyklista
Posty: 1882
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 10:09 am
Lokalizacja: Mysiadło

#90 Post autor: Dukii »

ja trochę z innej beczki. Jak bedziecie na VIM-ie to zagadajcie z założycielami międzynarodowej strony varadero żeby dodali link do naszej klubowej strony.. ja już dwa razy pisałem do nich i cisza.. wiec moze wytłumaczycie im na miejscu ze warto umieścić nas na stronie międzynarodowej :wink: tylko nie używajcie siły :wink: :wink: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże zagraniczne - planowane”